Огляд – конкурс «З Україною в серці»

Чернігівський професійний ліцей побуту

Якщо ти маєш в серці Україну,
То живи для неї неодмінно,
І любов синівську невгасиму
До людських сердець неси невпинно.

Ганна Лазарович

 «З Україною в серці» саме під такою назвою був проведений 19 березня 2015 року в Чернігівському професійному ліцеї побуту огляд – конкурс позаурочної виховної роботи та змістовного дозвілля учнів серед професійно-технічних навчальних закладів області за такими номінаціями:

– «Любіть Україну, як сонце любіть…».Номінант: викладач предмету «Захист Вітчизни» – Лось Ксенія Леонідівна. Провела відкритий урок на тему «Значення, види першої медичної допомоги при порушенні здоров’я людини».

Урок був присвячений мужності, почуттю обов’язку,свідомої відповідальності за життя людини та вмінню оперативно приймати самостійні рішення в такий складний для держави час. Вміло і швидко надана перша медична допомога у вигляді самодопомоги і взаємодопомоги – це патріотичний обов’язок кожного.

– «Ми – це не безліч стандартних «я», а безліч всесвітів різних» Номінант: практичний психолог – Казакова Марія Леонідівна -групове корекційне заняття на тему «Гетьте думи, ви хмари осінні! Тож тепера весна золота!»

Основний акцент тренінгу був направлений на пошук шляхів зниження тривожності за допомогою саморегуляції, розуміння власних емоційних почуттів, формування позитивного мислення до себе та до інших.

– «Десь на дні мого серця заплела дивну казку любов». Номінант: соціальний педагог – Вакуленко Марина Юріївна -соціально-психологічний тренінг на тему «Я збудую щасливу сім’ю»

Груповий соціально-педагогічний тренінг пройшов в невимушеній та приємній обстановці, гарно оформленому приміщенні. Завдяки тренінгу Марина Юріївна  разом з учнями з’ясували значимість жіночих ролей  у формуванні щасливої сім`ї, відповідальність перед сімейним життям. Завдяки вправам навчились виховувати моральні якості, які необхідні сучасним жінкам.

– «Здоров’я народу – багатство країни».Номінант: вихователь гуртожитку Братська Катерина Олександрівна, спільно з викладачем фізвиховання Кизимою Романом Миколайовичем провели спортивне свято на тему «Хто здоровий – той сміється, все йому в житті вдається!»

Захід був проведений у вигляді спортивних змагань між двома командами. Учасники спортивного свята показали наскільки важливо берегти своє здоров’я та яку їжу слід вживати. Адже здорова молодь – це майбутнє нашої держави.

Тож давайте примножувати багатство нашої України, доки світить сонце над землею, щоб наливалось добром кожне серце. І пробудиться тоді ще більша повага та гордість за нашу Україну!!!

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій