«Зірка профтехосвіти»

Чернігівський професійний ліцей побуту
13 квітня 2016 року на базі нашого ліцею відбувся фінал обласного конкурсу педагогічної майстерності викладачів професійно-технічних навчальних закладів «Зірка профтехосвіти». Конкурс проходив у три етапи: перший – у навчальних закладах,  другий – відбірковий, у якому оцінювались творчі напрацювання учасників, та третій – фінальний, який став справжнім святом.

У фіналі за рішенням журі взяли участь 10 викладачів. Наш ліцей представляла Лоханська Лариса Сергіївна, викладач української мови та літератури.

На святі були присутні начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Микола Конопацький та заступник голови Чернігівської міської ради  Ольга Хоніч, які привітали учасників фіналу і побажали їм перемоги в конкурсі.

Фіналісти рекламували свою спеціальність у конкурсі «Мій предмет – моя гордість», змагались за звання найрозумнішого, відповідаючи на питання з педагогіки, методики навчання, історії української освіти та загальної ерудиції, демонстрували свої вміння у талант-шоу «Моє дозвілля».

Лариса Сергіївна особливо вразила глядачів у талант-шоу «Моє дозвілля». Вонадекламувалавірш Івана Франка «Якби ти знав», який присвятила волонтерам «Жіночої сотні» Чернігова.

Конкурсанти отримали  відзнаки у восьми номінаціях.  Виступ Лариси Сергіївнивисоко оцінили глядачі, і вона отримала відзнаку у номінації «Глядацькі симпатії».

Вітаємо Ларису Сергіївну з успішним виступом!

Бажаємо творчих успіхів і професійного зростання!

 

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій