«Що Ви цінуєте в житті?»

«Що Ви цінуєте в житті?», –  запитали у людей, які пройшли в своєму житті і вогонь і воду, побачили багато неприємних та шокуючих речей.

«Що я хочу вам сказати?  Цінуйте життя!!! Я б закричав про це на весь світ, написав б на кожному стовпі, на кожному будинку, а якщо б зміг би  – у кожного в серці… Цінуйте життя!», – відповіли вони.

Як часто ми витрачаємо неоціненні хвилинки на пусті образи, слова,  погані вчинки, заздрощі, які нічого не варті, навіть не замислюючись над тим, що життя настільки коротке, як краплинка в океані Всесвіту…

Цінуйте кожен день, як останній.Пригадайте скільки доброго та важливого для оточуючих Ви вже встигли зробити і скільки всього ще попереду у майбутньому. Пробачайте, якщо хтось Вас образив. Відповідайте на зло – добром, адже хто чим багатий, той тим і ділиться.

Залишайтесь оптимістами. Пам’ятайте, що ваші  думки творять майбутнє. Будда сказав: ” Всі ми – результат наших думок”, тому ніколи не скаржтеся на  життя, будьте щасливими при будь – яких обставинах.

Ніколи не втрачайте надію. Вірте в себе та вірте в краще.

Не витрачайте час на речі, які не приносять вам задоволення.

Не витрачайте час на людей, які вам не приємні. Не намагайтеся переробити їх, вам все одно це ніколи не вдасться.

Цінуйте кожну мить, проведену з вашими близькими.Пам’ятайте, що вони не вічні.

Любіть життя! Любіть себе! Любіть кожну людину, яку ви зустрінете на своєму життєвому шляху. І ви перетворите буденність на свято.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal