Молодіжний волонтерський форум «Час обрав нас»

Чернігівський професійний ліцей побуту
Посланцями від Бога сьогодні

Є мільйон добровільних людей.
І без них ми були б в безодні,
Все на плечах твоїх, ВОЛОНТЕР…

Волонтери – добровольці – це вони несуть тепло сердець тим, хто його потребує, за покликом своєї великої душі, яка болить чужими болем. Це вони допомагали і допомагають тим, хто боронить свободу та незалежність України, хто опинився сам на сам із бідою, хто перебуває у скруті. Сьогодні послуги волонтерів потрібні для розв’язання проблем у сферах соціального захисту, охорони здоров’я, освіти та виховання, охорони довкілля, спорту і туризму, культури та молодіжного руху, прaвозaхисної діяльності.

Напередодні Міжнародного дня волонтера 04.12.2016 року в Чернігівському професійному ліцеї побуту відбувся Молодіжний волонтерський форум «Час обрав нас».

Власними силами цей захід зробили по справжньому святковим і незабутнім весь колектив та учні навчального закладу, який співпрацював разом з працівниками Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Близько 300 волонтерів – добровольців з усіх куточків Чернігівської області, молодь та просто небайдужі громадяни з’їхались на святковий волонтерський форум до нашого навчального закладу.

Урочистим відкриттям Молодіжного волонтерського форуму «Час обрав нас» стала яскрава концертна програма., яку організували та провели разом зі своїми вихованцями керівники гуртків нашого навчального закладу. До концертної програми залучились і волонтери з танцювальною композицією, віршами та піснями.

За патріотизм, високу громадську свідомість, вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського руху та з нагоди Міжнародного дня волонтера представникам громадських організацій були вручені відзнаки обласної державної адміністрації, обласної ради, Департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА, міської ради м.Чернігова.

У рамках зібрання громадські організації мали змогу поспілкуватися, обмінятися досвідом, відвідати інформаційні тренінги.

Чернігівський професійний ліцей побуту

Протягом всього дня, для всіх учасників дійства, майстрами виробничого навчання, вихователем гуртожитку та учнямиі ліцею були організовані різні майстер-класи:

– Акція від учнів та майстрів навчального закладу  «Святковий настрій волонтеру» (стрижки, зачіски, манікюр);
–  Флористичний майстер-клас в рамках акції «Різдвяне янголятко для Захисника країни»;
– Творчі майстер-класи з виготовлення «Новорічної зірки», ляльки –мотанки та  витинанки «Янгола».

Діяли виставки-презентації волонтерської діяльності та тематичні фото-зони виготовлені учнями , які навчаються за професією флорист.

Ще раз вітаємо зі святом усіх волонтерів України. Адже завдяки їхній підтримці ми обов’язково здобудемо перемогу, Шана Вам усім і низький уклін!

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій