Дівчата – запеклі гравці з волейболу.

Чернігівський професійний ліцей побуту

11-12 березня 2015 року в спортивній залі Чернігівського професійного ліцею побуту відбулися змагання з волейболу серед дівчат в залік ХХХІІ Спартакіади області. Відкривав змагання начальник Чернігівського обласного відділення з фізичного виховання і спорту Закружний Деніс Олексійович.

У цікавій, безкомпромісній боротьбі в змаганнях з волейболу, серед учнів професійно – технічних навчальних закладів, зійшлися 5 збірних команд області: Чернігівський професійний ліцей побуту (ЧПЛП), Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту (ЧПЛЗТ), Чернігівський центр професійно-технічної освіти (ЧЦПТО), Чернігівське вище професійне училище побутового обслуговування (ЧВПУПО), Щорське вище професійне училище лісового господарства ( Щорське ВПУ).

Змагання нікого не лишили байдужими і були підтримані чисельними вболівальниками. Команди показали змістовний і видовищний волейбол. Всі подачі супроводжувалися гучними оплесками вболівальників і команд- учасників, що надавало грі дружню і невимушену атмосферу.
В напруженій боротьбі за першість області перемогу здобула команда дівчат з ЧВПУПО, ІІ місце вибороли ЧПЛЗТ, ІІІ місце – команда дівчат ЧПЛП.

Переможці та призери змагання були нагороджені грамотами. Дякуємо організаторам та учасникам за чудові змагання, бажаємо всім командам перемог у наступних змаганнях.

Адміністрація Чернігівського професійного ліцею побуту вдячна викладачу фізичного виховання Кизимі Роману Миколайовичу за якісну підготовку команди до змагань.