Випуск 12Пм-16

Чернігівський професійний ліцей побуту
20 лютого 2018 року – надзвичайно хвилюючий день для випускників Чернігівського професійного ліцею побуту, які опановували професію «Перукар (перукар-модельєр); манікюрник».

Зі щирими та теплими словами звернулась до випускників директор ліцею Тамара Миколаївна Копистко, яка побажала дівчатам щасливої і безхмарної долі, здійснення найзаповітніших мрій. Крім цього, висловила своє сподівання, що кожен з випускників стане справжнім професіоналом своєї справи, що ліцей буде пишатися своїми випускниками.

Не менш хвилюючим це свято було і для майстрів виробничого навчання Федорченко Ю.Ю. та Тітович Т.Ю., які разом зі своїми учнями раділи їхнім успіхам і здобуткам, ділились своїм досвідом та вміннями.

Випускники також висловили слова подяки всім, хто взяв на себе велику відповідальність у їх навчанні та вихованні, тим, хто, незважаючи на труднощі, завжди був поряд, допомагав, підтримував, ділився теплом і турботою.

Кульмінацією свята стало вручення дипломів про здобуття омріяної професії, почесних грамот за успіхи у навчанні, за активну участь у громадській діяльності та за спортивні досягнення. Особливо приємно було, що шість випускниць отримали дипломи з відзнакою.

Кожен випускник, під гучні аплодисменти всіх присутніх у залі, отримав «путівку» у життя і найщиріші побажання.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій