Інноваційні методи роботи вихователя гуртожитку – основна умова ефективного виховання учнів ПТНЗ

Чернігівський професійний ліцей побуту
19 листопада 2015 року на базі Чернігівського професійного ліцею побуту відбулась секція вихователів гуртожитків професійно-технічних навчальних закладів Чернігівської області.

Тема засідання: «Інноваційні методи роботи вихователя гуртожитку – основна умова ефективного виховання учнів ПТНЗ». У засіданні взяли участь 20 вихователів області. Розглядались питання  з організації навчально-виховногопроцесу в навчальномузакладі доповідала директор ліцею Копистко Т.М., а заст.директора з НВихРКовалевська В.О. проінформувала присутніх проорганізаціюпозаурочноїдіяльності з учнями в умовахпроживанняїх у гуртожитку.ВиховательгуртожиткуБратськаК.О. презентувалавиховні заходи, творчівечори, якіпроводяться у гуртожиткунавчального закладу. Завідувач гуртожитку Іванова Н.М. поділилась своїм досвідом з присутніми про свою співпрацюз вихователями.Практичний психолог нашого навчального закладу Казакова М.Л. провела психологічний тренінг емоційної компетентності педагога. Про важливість та необхідність створення власного освітнього блогу, як одного із інноваційних методів роботи вихователя гуртожитку, ознайомила методист НМЦ ПТО Беседіна А.М.

Учасники засідання оглянули матеріальну базу ліцею, ознайомились з умовами побуту і дозвілля учнів у гуртожитку.Кульмінацією засідання сталалітературно- музична композиція, з елементами майстер-класу.Всі присутні мали можливість познайомитися з методикою підготовки та проведення позаурочних виховних заходів у гуртожитку професійного ліцею побуту.Учні, які проживають у гуртожитку, разом зі своїми наставниками, вихователями Сергієнко О.М. та Пінчук Т.М., підготували і провели цікавий позаурочний національно – патріотичний захід «Українська світлиця – добром іскриться». Метою заходу сталоознайомлення учнів зі звичаями та  традиціями рідного краю, розширення уявлення учнів про обереги, про їх значення у житті українців; виховування глибокого почуття любові до рідної домівки, отчого краю, рідного слова. А результатом майстер-класу, в учасників заходу, стала лялька-мотанка.

При обговоренні заходів присутні висловили спільну думку про необхідність подібних засідань для поширення кращого досвіду виховної роботи з учнями, подякували адміністрації, педагогам та учнівському колективу за гостинність та створення позитивної атмосфери у роботі секції.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій