Відкритий урок майстра виробничого навчання Рудик О.М.

Чернігівський професійний ліцей побуту

10.12.2014 року в Чернігівському професійному ліцеї побуту відбувся відкритий урок майстра виробничого навчання Рудик О.М.  Методична мета уроку «Використання комп’ютерноїтехніки на уроці виробничого навчання та впровадження сучасних виробничих технологій».

Урок розпочався епіграфом, який звеличує професію кравця. Саме цю професію опановують учні групи 16-Ш.

У вступному слові майстра знайшли відображення цікаві історичні факти про виникнення кишень та сучасні тенденції моди. Мотивацією до уроку було інтерв’ю взяте у технолога ПрАТ ЧШФ «Елегант», яка побажала учням освоїти технологію обробки накладної кишені пришивним способом і запросила майбутніх випускників на роботу до швейної фабрики.

Учні мали змогу переглянути відео фрагмент технологічної послідовності обробки накладної кишені на підкладці та з’єднання її з пілочкою пришивним способом, який був відзнятий на ПрАТ ЧШФ «Елегант»,  під час виконання операції робітницею підприємства.

Вдало були підібрані слайди для презентації, яка допомагала учням освоїти новий матеріал та закріпити його.

Родзинкою уроку стала інтерактивна вправа «Збери букет». Учням було запропоновано дати відповіді на запитання, які були сховані всерцевинах жовто-блакитних квітів, з яких складався букет.

Нікого не залишили байдужими заключні слова майстра про необхідність досягнених учнями професійних висот, які звеличують робітничу професію кравця та підвищують добробут і самостійність працівників та незалежність країни.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій