Звітний концерт художньої самодіяльності «Україна Незалежна»

Чернігівський професійний ліцей побуту
22 березня 2016 року в Чернігівському професійному ліцеї побуту відбувся творчій звіт керівників гуртків художньої самодіяльності в рамках обласного огляд – конкурсу позаурочної виховної роботи та змістовного дозвілля учнів ПТНЗ області «Молодь за майбутнє». Огляд-конкурс вкотре став стимулом для розвитку талантів, обдаровань, виявом художніх творчих здібностей учнів нашого ліцею.

Проводився конкурс з метою: подальшого відродження національної культури ,виховувати в учнів почуття патріотизму, національної гордості, любові до рідного краю; формувати переконання у нетлінності духовних скарбів народу, повагу до символів України, до своїх батьків; спонукати учнів до усвідомлення ними необхідності бути корисними своїй державі.

Керівники гуртків художньої самодіяльністі разом зі своїми вихованцями нашого навчального закладу підготували великий, яскравий звітний концерт. Серед учасників були учні 1- 3 курсів ліцею. Кожен виступ було перейнято думкою про майбутнє України. Дівчата співали пісні про Україну, кохання, долю жінки, а лист до коханного з АТО та воєнно-патріотичний танець у виконанні дівчат не залишив нікого байдужім.. У концерті було представлено вокальний, танцювальний, декламаторський жанри, хоровий спів з використанням народних інструментів, сценічний рух.

Тож всі присутні після концерту залишили приємні враження та гарний настрій на цілий день.

 

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій