Відбувся заключний етап конкурсу «Учень року»

Чернігівський професійний ліцей побуту
18-19 травня 2017 року
 на базі державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопське вище професійне училище» відбувся  заключний етап конкурсу «Учень року» серед учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області та м. Чернігова, м. Сміла (Черкаська область),  м. Рубіжне (Луганська область).

Конкурс проводився з метою створення умов для виявлення обдарованої молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і надання їм підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку, зміцнення партнерських відносин, взаємного збагачення, обміну інформацією, поширення позитивного досвіду інноваційних технологій між різними професійно-технічними навчальними закладами України.

У заключному етапі за рішенням журі конкурсу взяли участь 22 претендентів, які отримали найвищі бали за результатами перших двох етапів. Саме вони змагались за звання «Учень року – 2017» у номінаціях «Дозвольте відрекомендуватися. Мій навчальний закладі моя майбутня професія», «Світ моїх захоплень», «Мій успішний проект», «Моя країна-Україна. І в серці,і в житті єдина!».

Роботу журі очолювала Чхайло Олена Миколаївна директор НМЦ ПТО у Сумській області. Члени журі Смоленко Ольга Петрівна,методист загальноосвітньої підготовки НМЦ ПТО у Сумській області, Соломатіна Олена Миколаївна, майстер виробничого навчання державного професійно-технічного навчального закладу «Чернігівський професійний ліцей побуту» (Чернігівська область),Д’яченко Олександра,лідер учнівського самоврядуванняДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» (Сумська область).

Чернігівщину представляла учениця Чернігівського професійного ліцею побутуГрибань Сніжана, яка навчається за професією «швачка,кравець»(майстер виробничого навчання Бараковських Наталія Анатоліївна).

У  конкурсі «Дозвольте відрекомендуватися. Мій навчальний закладі моя майбутня професія» Сніжана презентувала свої захоплення, здібності, здобутки, за що отримала диплом «Професіонал року».У конкурсі «Мій успішний проект»вона розкрила тему «Історія рідного краю» та показала професійні вміння та навички роботи з програмою PowerPoint.

У конкурсі «Світ моїх захоплень»учениця разом зі своїм майстром перенесла всіх присутніх в далеку Іспанію, виконавши запальний танець «Фламенко».У конкурсі «Моя країна -Україна. І в серці,і в житті єдина!» Сніжана посіла I місце і отримала подарунок, підкоривши журі та глядачів піснею «Моя Україна».Ми щиро вітаємо Сніжану і бажаємо їй впевнено іти до своєї мрії, творити, розвивати талант та прославляти досягненнями свій навчальний заклад.

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій