Театралізована вистава «Нас мода одягне в свої кольори»

Чернігівський професійний ліцей побуту
Кожного року, за традицією в  Чернігівському ліцеї побуту було  проведено Тиждень спецдисциплін швейного відділення. Серед відкритих уроків і виховних заходів, 3 грудня був проведений виховний захід, патріотичного направлення – театралізована вистава « Нас мода одягне в свої кольори ».

        Захід представлений, як подорож сторінками історії моди. Яскрава насичена презентація супроводжувалася феєричними театралізованими виставами: епохи бароко, шалені стилягі, показ колекції українських костюмів і вечірніх суконь, які створені в жовто-блакитній кольоровій гамі  .

На створення колекції вечірніх суконь надихнула подія в Україні, яка  почалась з 2013року і не залишила байдужим жодного, включаючи модних дизайнерів.

Світ моди завжди реагував на знакові події в  будь-якій країни, адже творчість — це яскравий спосіб продемонструвати свою позицію і привернути увагу громадськості до важливих проблем.

Патріотичне поєднання кольорів Прапора, вишивка на одязі та аксесуарах – нове захоплення сучасних жінок. Найчастіше поєднання вишуканості та патріотизму можна помітити в одязі українців ,серед яких багато відомих людей.

Чернігівський професійний ліцей побуту

І звичайно ж, наші дівчата не могли обійти увагою образ української жінки, що живе в кожній з нас з самого дитинства та є еталоном жіночності, неперевершеної елегантності, чуттєвості та шарму.

Творчі та цілеспрямовані, учні нашого ліцею спробували втілити свої найсміливіші ідеї  в колекції одягу з національними мотивами. Майбутні закрійники та дизайнери, тим самим вони підкреслили свій патріотизм та активну громадську позицію.

Над створенням всіх моделей працювали учні груп під керівництвом майстрів виробничого навчання Бущан Тетяни Федорівни, Мисник  Валентини  Павлівни, Ковалевської Валентини Олексіївни, Карпенко Олени Михайлівни Бараковських Наталії Анатоліївни. Свої творчі ідеї втілила в оригінальній танцювальній постановці та в постановці дефіле хореограф нашого ліцею Тупицина Вікторія Вікторівна. Автори ідеї та постановки театралізованої вистави Невжинська Ірина Вікторівна та Бараковських Наталія Анатоліївна.
Чернігівський професійний ліцей побуту

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій