Ми – талановиті діти твої, Україно!

Чернігівський професійний ліцей побуту
У Чернігівському професійному ліцеї побуту 20 жовтня 2016 року визначали найдотепнішу, найартистичнішу, найталановитішу группу І курсу, адже вечір проходив під гаслом «Ми – талановиті діти твої, Україно!». Щороку фестиваль творчості у ліцеї проводиться для виявлення талановитої, обдарованої, здібної, творчої та неординарної молоді, активізації роботи учнівського самоврядування в групах та удосконалення змістовного дозвілля серед навчальних груп І курсу.

Учні проявили свій творчий потенціал в номінаціях «Хореографічний жанр», «Вокальний жанр», «Декламаторське мистецтво», «Інсценізація», «Інструментальний жанр».

Кожна група готувала не менше трьох номерів художньої самодіяльності, а компетентне журі професійно їх оцінювало. Зі сцени лунали і пісні, інсценівки про учнівське життя, декламувались вірші. Виступи учнів були цікавими, творчими, емоційними.При підведенні підсумків журі врахувало дотримання умов Положення про огляд – конкурс художньої самодіяльності, а також активізацію національно-патріотичного виховання.
Розглянувши результати огляду-конкурсу журі  визначило переможців.
Ними стали такі групи:

І місце – група 12ПМ-16, група 05Ш-16
ІІ місце – група 03Ш -16, група 11ПВ -16
ІІІ місце – група 08ПМ-16,

Подяка за участь група 13Ф-16

В номінації «Хореографічний жанр» визначили і нагородили грамотою за постановку хореографічної композиції: Гавришук Лілію група 05Ш-16.
В номінації «Декламаторське мистецтво» визначили найкращим виконавцем і нагородили грамотою: Липей Лілію група 03Ш-16
В номінації «Вокальний жанр» визначили найкращими виконавцями і нагородили Почесними грамотами: Іванову Даніелу група 12ПМ-16, Ткачук Анну група 08ПМ-16, Багатюк Лесю 08ПМ-16, Сидоренко Аллу група 11ПВ-16, Полякову Діану група 05Ш-16.
В номінації «Інсценізація» визначили найкращим виконавцем оригінального жанру і нагородили грамотами: Півень Олександру група 03Ш-16, Васильєву Оксану група 12ПМ-16.
В номінації «Ведучі» визначили найкращими виконавцями і нагородили грамотами: Іванчук Юлію та Сергієнко Іллю група 11ПВ-16, Полякову Діану група 05Ш-16 , Карпенко Ірину група 12ПМ-16.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій