Ми шукаємо талановитих учнів ліцею

Чернігівський професійний ліцей побуту

Які ж талановиті наші діти!
Всі солов’ї на світі програють!
Їх ніжні співи можуть оживити,
Вони у рай прямісінько несуть.

Співають діти і радіють люди,
Співають діти і земля в цвіту.
То ж буде мир і щастя, радість буде.
Ми матимем країну золоту.

28 листопада 2017 року у Чернігівському професійному ліцеї побуту відбувся конкурс «Ліцей має таланти» серед груп І курсу. Конкурс «Ліцей має таланти» – це свято, де можна насолодитися яскравим та запальним дійством. Щороку цей конкурс проводиться з метою активізації роботи учнівського самоврядування та удосконалення змістовного дозвілля серед навчальних груп І курсу, для підтримки нових талантів, активізації художньої самодіяльності й залучення до неї нових учасників.

Конкурсанти виступали у таких номінаціях: «Хореографія», «Вокал», «Декламаторське мистецтво», «Інсценізація», «Інструментальний жанр». Кожна група представила не менше трьох номерів.

До конкурсу учні готувалися дуже старанно та відповідально, адже демонстрували свої таланти на широку публіку. Глядачів розважали піснями, танцями, віршами, грою на музичних інструментах та гумористичними сценками. Кожен номер був неповторним та оригінальним.

Конкурс пройшов у теплій, дружній атмосфері. Артисти дарували щирість, відкритість та позитивні емоції, а глядачі доброзичливо, бурхливими оплесками зустрічали кожен виступ. Особливо запам’яталися виступи Левченко Анастасії (група 01Ш-17), дует Безпалої Владислави та Слісаренко Оксани (група 04КЗ-17), Койдан Владислави, Корми Анастасії (група 07ПВ-17), Рубашкіної Анастасії (02Ш-17), Чалої Олени (група 13Ф-17), тріо Горбик Олександри, Бані Наталії, Адаменко Альони (група 13Ф-17).

Оцінювало виступи компетентне журі. При підведенні підсумків журі врахувало дотримання умов Положення про огляд-конкурс художньої самодіяльності.

Усім учасникам вдалося показати свої здібності та уміння. Подія пройшла з великим емоційним піднесенням і стала святом не лише першокурсників, а й всього ліцею.

Бажаємо нашим першокурсникам надалі розвиватися та брати активну участь у творчому житті ліцею, а тим, хто ще вагається  набратися сміливості та розкривати свої таланти.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій