Творчий колектив дизайн-студії «Лінія стилю» 

Чернігівський професійний ліцей побуту​​
Вже 15 років на базі Чернігівського професійного ліцею побуту працює дизайн-студія «Лінія стилю». Її учасники – це педагоги та учні ліцею, які навчаються після 9 та 11 кл за професіями швачка, кравець, закрійник, перукар, манікюрник, візажист, флорист. Під керівництвом майстрів виробничого навчання та викладачів учні створили понад 20 колекцій неповторного одягу різних стилів.І ось 03.03.2018 року дизайн-студія «Лінія стилю» вперше взяла участь у професійній події в сфері культури та краси Чернігівському проекті «FASHION – скарбниця», де були продемонстровані дві оригинальні колекції одягу – «Печворк» та «Українські хустини в одязі», які розробили та виготовили учні ліцею.
В проекті взяли участь дизайнери одягу з різних регіонів Чернігівщини та міст. В цьому творчому процесі проявили себе і наші учні перукарі разом зі своїми майстрами виробничого навчання, які робили зачіски всім моделям показу. У демонстрації одягу приймали участь дівчата, які є постійними учасниками дизайн-студії «Лінія стилю», відомі жінки Чернігова та дітки з особливими потребами.
Величезна подяка організаторам Олені Роговій та Тетяні Виговській за створену приємну атмосферу, свято, за те що зібрали в одному місці найталановитіших, яскравих, приємних людей, за бажання творити добрі справи.

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій