Учнівське самоврядування в ліцеїЧПЛПЯ, Войтенко Інга Сергіївна, народилася 11.09.1999 в м. Чернігові. Ще в 7-му класі я вирішила стати швачкою, тому, аби досягти своєї мети,  я після 9 – го класу вступила до Чернігівського професійного ліцеї побуту. Навчаючись у ліцеї, я вже встигла отримати певний статус: староста групи, належу до навчального комітету учнівського самоврядування ліцею, була учасником ІІІ Всеукраїнського молодіжного табору «WOLD CAMР» «Зміни життя заради інших», який проводився з метою духовного та морального розвитку молоді, для формування у молодих людей здорового конструктивного мислення, вивільнення прихованих талантів на основі загальнолюдських цінностей, відповідальності за стан суспільства. Зараз навчаюсь на другому курсі, займаю посаду  Президента учнівського самоврядування ліцею. Беру активну участь в організації та проведенні позаурочних заходів. Виступаю в ролі ведучої на різних концертах, конкурсах, вечорах.

Чернігівський професійний ліцей побуту – це мій другий дім. Адже скільки цікавих годин ми проводимо на уроках, виховних заходах. Кожному хочеться, щоб ліцейне життя було цікавим, захоплюючим, неповторним. А зробити це може, частково, президент ліцею. Влада в його руках – не спосіб виділитися або змусити когось втілювати чужі ідеї, це величезна відповідальність за справжнє благополуччя учнівської молоді. Президент допомагає донести бажання учнів до працівників освіти, займається безпосередньо їх виконанням.

По  життю я позитивна, люблю спілкуватися та знайомитися з новими людьми, маю багато друзів. Люблю ,брати участь у  різних конкурсах і просто обожнюю виступати на сцені перед глядачами. За час навчання у ліцеї я стала більш відповідальною і цілеспрямованою, вже маю власні досягнення і вмію ставити цілі на майбутнє.

Моє кредо: “Не кажи світові про те, що ти хочеш зробити – покажи, як ти це робиш”

Мої пріоритетні напрямки роботи:

 •  Учнівське самоврядування зорієнтоване на учня та діє виключно в його інтересах: знання, потреби, спілкування, здоров’я , відпочинок, розвиток;
 • Підвищення статусу обласної учнівської ради;
 • Вивчення досвіду роботи органів самоврядування міст України;
 • Інформаційна підтримка роботи органів учнівського самоврядування;
 • Аналіз та вирішення проблем життєдіяльності  учнівських колективів;
 • Захист прав дітей та підлітків.

Початковою програмою своїх дій як президента учнівського самоврядування вважаю такі пункти:

 1. «Тримати руку на пульсі» роботи учнівського самоврядування

(Контролювати роботу учнівських самоврядувань, сприяти розвитку та популяризації учнівського самоврядування серед учнів ліцеїв).

 1. Організувати команду КВК.

( Провести агітаційну роботу серед учнів, щоб зібрати талановиту, непосидючу команду. Готувати цікаві та дотепні виступи, концерти до кожного великого свята.)

 1. Для покращення співпраці та підтримання дружби між ліцеями проводити позакласні години, різні конкурси, змагання, підготовлені учнями різних навчальних закладів.
 2. Створити ЗМІ учнівської республіки нашого ПТНЗ.

( Щомісяця випускати газету ПТНЗ Чернігівської області, допомагати в оформленні та розвитку групи в ВК, постійно поновлювати інформацію, тощо.)

 1. Проводити профорієнтаційну роботу серед населення.

( Залучати всіх учнів навчальних закладів для проведення просвітницької роботи про ПТ навчальні заклади області).

 1. Створити центр «Милосердя».

( Відвідувати дітей-сирот у притулку, провести акцію «Допоможи людині похилого віку», проводити семінари по формуванню відповідального ставлення до свого життя та життя інших людей, створити волонтерські течії серед учнів ПТНЗ).

Передвиборча програма кандидата у Президенти Обласної ради учнівського самоврядування Войтенко Інги Сергіївни

 1. Регламентувати свою діяльність на підставі: Конституції України, Всесвітньої декларації про права дитини, статуту ПТНЗ.
 2. Забезпечувати і захищати права та інтереси учнів на основі виконання правил та законів ПТНЗ.
 3. «Тримати руку на пульсі» роботи учнівського самоврядування (Сприяти розвитку та популяризації учнівського самоврядування серед учнів ліцеїв, контролювати роботу Рад учнівського самоврядування).
 4. Проводити агітаційну роботу серед учнів, щоб зібрати талановиту, непосидючу команду. Готувати цікаві та дотепні виступи, концерти до кожного великого свята.
 5. Для покращення співпраці та підтримання дружби між ліцеями проводити позакласні години, різні конкурси, змагання, підготовлені учнями різних навчальних закладів, започаткувати проведення спільних творчих вечорів, різноманітних квестів та тематичних флеш-мобів між учнівською молоддю ПТНЗ області.
 6. Допомагати в оформленні та розвитку групи в ВКонтакті, постійно поновлювати інформацію тощо.
 7. Проводити профорієнтаційну роботу серед населення. (Залучати всіх учнів навчальних закладів для проведення просвітницької роботи про ПТНЗ області).
 8. Сприяти організації волонтерської роботи з допомоги ветеранам, одиноким людям похилого віку, надання гуманітарної допомоги бійцям АТО.
 9. Створити центр «Милосердя». (Відвідувати дітей-сиріт у притулку, проводити семінари з формування відповідального ставлення до свого життя та життя інших людей, створити волонтерські течії серед учнів ПТНЗ).

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal