День психологічної служби ліцею.

Чернігівський професійний ліцей побуту

21 квітня 2015 року у Чернігівському професійному ліцеї побуту
пройшов День психологічної служби ліцею
з теми: «Зігріємо серця добром!»

Доброта і дружба – це ніби два крила, на яких тримається людство. І необов’язково це повинна бути матеріальна допомога, інколи достатньо доброго слова, моральної підтримки, душевної розмови. Людина, яка бачила та відчувала на собі прояв добра, людина «серце якої зігріте добротою», зможе дарувати її оточуючому світу.

Метою Дня психологічної служби була    популяризація психологічних та соціально-педагоічних знань з даної теми, розвиток гуманізму, згуртування учнівського та педагогічного колективу ліцею

Протягом дня учні та педагоги навчального закладу активно приймали участь у заходах, які були запропоновані соціальним педагогом та практичним психологом відповідно до плану.

Чернігівський професійний ліцей побуту

Всі учасники дня психологічної служби підвищили свій емоційний тонус та покращили настрій. Взяли участь у психологічній вправі «Зарядись позитивом на весь день!»

Діяла психологічна лотерея «Квітка дружби» до якої учні та педагоги навчального закладу долучилися залюбки та проявили свою активність. Метою лотереї було: згуртувати учнів, виявити індивідуальні особливості, створити квітку дружби ліцею.

Протягом дня діяла інтерактивна виставка літератури психологічного та соціально-педагогічного змісту на якій всі охочі могли дізнатись більше про добро та дружбу.

Соціальний педагог провела тренінг з теми: «Оминаємо гострі кути».

Чернігівський професійний ліцей побуту

Учні групи 04Ш -14 виробляли  уміння  виходити з конфліктних ситуацій, виховували почуття поваги до людей, доброти та дружби.

Чернігівський професійний ліцей побуту

Розвивально-пізнавальна гра для учнів та педагогів «Чарівна лавка». Знайомили учнів з різноманітними особистісними якостями. Розвивали здатність в учнів і педагогів до самоаналізу.

Практичний психолог провела тренінг з теми: «Добро в тобі» з учнями 07 ПМ – 14.

Чернігівський професійний ліцей побуту

Метою тренінгу є формування навичок соціальної взаємодії на основі гуманізму та доброзичливості.

Чернігівський професійний ліцей побуту

А також проходив психологічний квест «А що таке добро?», на якому були задіяні учні груп:

01Ш – 14, 02Ш – 14, 04Ш – 14, 07 ПМ – 14, які активно співпрацювали між собою, розвинули навички соціальної взаємодії та залучали педагогічний колектив до квесту. Дослідили як розуміють добро учні та педагоги ліцею, таким чином привернули увагу до теми та розширили свої знання. В кінці дня були визначені та нагороджені переможці квесту.

Чернігівський професійний ліцей побуту

На завершення Дня психологічної служби ліцею була організована пізнавальна зустріч з представниками Клініки дружньої до молоді на якій дівчата ліцею могли відверто поспілкуватися на важливі для них теми.

Чернігівський професійний ліцей побуту

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій