«Станемо краще!»

Чернігівський професійний ліцей побуту
24 квітня 2014 року у Чернігівському професійному ліцеї побуту пройшов день психологічної служби на тему «Станемо краще!».

Протягом дня учні та педагоги навчального закладу активно приймали участь у заходах, які були запропоновані соціальним педагогом та практичним психологом відповідно до плану. Всі учасники дня психологічної служби підвищили свій емоційний тонус та покращили настрій.

Діяла психологічна лотерея «Місія доброчинності» до якої учні та педагоги навчального закладу долучилися залюбки та проявили свою доброту та щедрість. А також діяла інтерактивна виставка літератури психологічного та соціально-педагогічного змісту на якій всі охочі могли популяризувати психологічні та соціально-педагогічні знання.

Цікавинкою для всіх учнів була «Антитютюнова скринька» на якій учні могли обміняти цигарку на цукерку. Ціль «Антитютюнової скриньки» була профілактика шкідливих звичок популяризація здорового способу життя серед учнів нашого Чернігівського професійного ліцею побуту. Всі учні із зацікавленням прийняли участь у даній акції.

Соціальний педагог провела бесіду з елементами тренінгу: «Саморозвиток особистості», а також провела розвивально-пізнавальний бесіду з елементами тренінгу:  «Секрети успішної співбесіди» на якій учні випускної групи 12Ш-11 дізналися що необхідно для проходження успішної співбесіди

Практичний психолог провела психологічне заняття: «У світі почуттів», учні І курсу набули знання про засоби вираження почуттів та емоцій. Тренінг на тему: «Можливості і вибір» учні групи 08 ПМ – 13  навчилися як розвивати мотиваційні та ціннісні сфери.

На завершення дня психологічної служби ліцею була організована пізнавальна зустріч з гінекологом на якій дівчата ліцею могли відверто поспілкуватися на важливі для них теми. Круглий стіл для підведення підсумків та рефлексії став підсумком Дня психологічної служби ліцею.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій