Коротка історія професії

Візажист – ще в 2000 р до н. е. племена Майя дбали про оздоблення свого обличчя і тіла. В якості косметики вони застосовували червону мазь, в яку була додана липка смола стираксу.

Однак основоположниками прикраси обличчя і виробництва косметичних засобів по праву можуть вважатися стародавні єгиптяни. Згадайте зображення дружини 8-го фараона Давнього Єгипту Ехтанона – Нефертіті (1351 – .. 1334 р до н е) з яскраво підфарбованими тушшю очима, а губи її були підведені порошком з глини. Однак найяскравіша представниця розвитку давньоєгипетської косметики – цариця Клеопатра (69 – 30. Г. р до н е.). Саме її руці належить збірник рецептів по догляду за шкірою і «макіяжу», що представляє велику цінність на сьогоднішній день. Також цей фоліант дає нам детальне уявлення про устрій знаті древніх єгиптян.

Як вже було зазначено вище, косметику використовували ще в стародавні часи. Спеціальна фарба для підведення очей була виявлена в похованнях древніх єгиптян, які датуються 3000-м роком до н. е. Жінки стародавнього Риму застосовували забарвлену пудру і ложки з бронзи. У цих ложок були довгі ручки, які потрібні були для витягання і змішування різних косметичних засобів. Протягом довгого періоду часу, застосування косметики декоративного характеру було аморальним. На початку століття була написана книга, яка була присвячена етикету. У ній було сказано, що за східним звичаєм, підфарбовувати губи можна тільки на сцені. Однак за останні роки це думка кардинально змінилося, і тепер, застосування жінками декоративної косметики стало нормою.

ЧПЛП

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal