Перукар(перукар-модельєр)

Перукар  фахівець в області створення стилю людини за допомогою зачіски,стрижки волосся будь-якого типу.
ЧПЛП

Кваліфікації: перукар, перукар ІІ класу, перукар І класу, перукар – модельєр.

Характер роботи:
Найпоширеніша і доступна спеціалізація для початківців – перукар широкого профілю. Цей фахівець не тільки стриже, фарбує, сушить і завиває волосся, але й майстерно використовує машинку і фен, знає особливості хімічних розчинів фарб і їх біологічне вплив на людину. Він працює і з жінками, і з чоловіками, і з дітьми. Однак модельні та вечірні зачіски не входять в його компетенцію. Послуги такого роду надає перукар-стиліст, або перукар-технолог. Це більш кваліфікований спеціаліст, в чиї обов’язки входять не тільки стандартні стрижки, але й: авангардні стрижки, молодіжні та вечірні зачіски, стрижки гарячими ножицями, весільні укладки, спектральне фарбування, володіння технологіями провідних фірм (WELLA, LOREAL,CUTRIN та інші), всі види завивок.
Чернігівський професійний ліцей побуту
Умови роботи:
За ступенем важкості та напруженості праця перукаря характеризується як фізична праця середньої важкості та напруженості, відноситься до розряду ручної із застосуванням малої механізації. Перукарі працюють у салонах – перукарнях, салонах краси за індивідуальним методам організації праці. Темп праці примусовий, швидкий, праця неритмічна: час великого напруження змінюється повною відсутністю роботи, очікуванням клієнта.
Імідж перукарні створюють насамперед дизайн інтер’єру та робочих місць, сучасне обладнання й інструмент. Визначальною рисою салону може стати робота в ньому представників однієї професійної школи, послідовників відомого майстра-перукаря або використання препаратів відомої парфумерної фірми-виробника, спеціалізація з виконання дитячих зачісок чи надання повного комплексу перукарських і косметичних послуг.
ЧПЛП
Робочі місця перукаря обладнують різними за конструкцією туалетними столиками або полицями, настінними дзеркалами різної форми, перукарськими кріслами. Для розміщення інструментів, препаратів, білизни використовуються тумбочки, візки, шухляди в столиках. На робочих місцях, окрім загального освітлення на залу, передбачають місцеве освітлення. Як джерело світла використовують лампи розжарювання, галогенні лампи в колбі з молочного скла, які не мають засліплюючого ефекту. За відсутності централізованого гарячого водопостачання в перукарні обов’язково встановлюють електричні проточні нагрівачі або інші нагрівально-опалювальні прилади.
Чернігівський професійний ліцей побутуЧернігівський професійний ліцей побуту

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal