Манікюрник

Манікюрник– це фахівець з дбайливого і ретельного догляду за нігтями на пальцях рук, а також чистку і поліровку нігтів, виконує нарощування нігтів і їх дизайн.

ЧПЛП

Характер роботи:

Сьогодні манікюр завоював широкі маси, перетворившись на складну багатоступеневу систему догляду за руками, в якій є свої технології, лікувально-відновлювальні методики, масажні та творчі напрями. Величезна індустрія поставлена на службу манікюру. Тож манікюр – це не тільки яскраво розмальовані нігті, це комплекс косметичних процедур.

Манікюрниця працює сидячи, з великим навантаженням на опорно-рухову систему і руки, у неї постійно напружені очі; можлива алергія на хімічні склади і лаки (ацетон). Майстри манікюру працюють в перукарнях, салонах краси, косметичних кабінетах. Необхідними якостями для майстра манікюру є: емоційна стійкість, уміння знаходити спільну мову з людьми; охайність; концентрація уваги; колірна чутливість. Перешкоджають успішній професійній діяльності підвищена нервова збудливість, імпульсивність, неуважність і неохайність.

Чернігівський професійний ліцей побутуНавчаючись в ПТНЗ, учні з професії «манікюрниця» набувають фахових знань, умінь і навичок, готуються застосовувати їх у своїй подальшій професійній діяльності. Під час проходження виробничої практики в перукарнях та салонах краси, учні вдосконалюють свою професійну майстерність, набувають нових знань та навичок. Крім того, під час практики роботодавці мають нагоду оцінити професійний рівень молодих фахівців і запропонувати роботу.

Умови роботи:

Манікюрниця відноситься до категорії технічних виконавців.
1.Манікюрниця перед  початком робочого дня:
—проходить у встановленому порядку періодичні медичні огляди;
— проходить у встановленому порядку інструктаж з охорони праці;
— приймає робоче місце;
2. У процесі роботи манікюрниця:
— дотримує вимоги особистої гігієни і виробничої санітарії;
— негайно доводить до відома безпосереднього керівника про всі недоліки, виявлені під час роботи;
— надає першу допомогу потерпілим при травмуванні і раптовому захворюванні;
3. Протягом робочого дня манікюрниця робить всі види робіт, які були вказані вище.
4.Манікюрниця наприкінці робочого дня:
— здійснює прибирання робочого місця;
— здає  робоче місце.

Чернігівський професійний ліцей побуту

Акуратність, уважність, доброзичливість, кольорова чутливість, моторика пальців рук, емоційна стійкість, вміння ладити з людьми, концентрація уваги.

Чернігівський професійний ліцей побуту

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal