Позитивне мислення – щасливе життя!

Створений нами світ — це продукт нашого мислення,
 цей світ не можна змінити, не змінивши мислення.

Альберт Ейнштейн

Ще в давні часи люди звернули увагу на те, що людина несе свій світ всередині себе. Щоб усвідомити цю фразу у багатьох йдуть роки, а часто і все життя. Кожен з нас по житті стикався з такими прописними істинами: «кожен — коваль свого щастя», «для корабля без певного курсу немає попутних вітрів», «людина — це відображення світу навколо нього, світ — відображення душі людини», «хочеш змінити світ — почни з себе» і т. д. Всі вони відшліфовані і відполіровані часом до найбільш лаконічної форми, простою і зрозумілою для нашого сприйняття.

Позитивне мислення – це могутня сила, яка відіграє важливу роль у формуванні життя.

Сенс такого мислення полягає у психологічному прийомі, при якому в голові формуються думки, слова та образи, що сприяють внутрішнього розвитку й успіху. Всім, що відбувається на підсвідомому рівні, можна усвідомлено керувати. Це мислення, спрямоване на досягнення позитивного результату.

Для того щоб сила думки “працювала на вас”, потрібно розвивати позитивне ставлення до життя. Чекайте тільки успішні підсумки у всіх своїх починаннях. У вас повинен переважати внутрішній психологічний настрій на успіх.

Мислити позитивно – значить змусити свій мозок працювати на себе, а не проти себе. Позитивне мислення містить у собі позитивний погляд на речі і використання таких же висловлювань для вираження думок і почуттів. Це є чимось подібним до самогіпнозу. Позитивне мислення зосереджується на успіху, воно планує не відхід від поразки, а програмує перемогу. При цьому воно створює стан душевної гармонії, що значною мірою супроводжується задоволеністю людини і її правильних думок. Коли ми відчуваємо внутрішнє заспокоєння, то перебуваємо в стані радості, що само по собі є унікальним. Якщо ми відчуваємо себе щасливим внутрішньо, то навколишній світ здається нам прекрасним і чудовим. Думки – це головне джерело нашого гарного настрою. Відомо, що істинне знання – це усвідомлення своєї реальної природи і розуміння інших людей. Правильна думка виливається в правильну дію і правильний спосіб життя.

Встановлено, що думка здійснює відповідний ефект на анатомію людини в цілому і зокрема. Кожна гнітюча і тривожна думка, що з’являється в нашій голові, здійснює депресивний ефект на кожну клітинку тіла і сприяє виникненню хвороби. Тому для того, щоб жити довго, вести розумне і здорове життя, треба плекати добрі думки. Вони зміцнюють діяльність серцево-судинної системи, поліпшують роботу травної системи і сприяють нормалізації діяльності всіх залоз внутрішньої секреції. Таким чином, позитивне сприйняття людиною самої себе і самого життя є одним з наріжних каменів її здоров’я і досягнення успіху в житті. Оптимізм служить важливою передумовою здоров’я, тому що наші думки, уявлення й очікування впливають на тіло людини і результати її діяльності.

Сучасні медичні дослідження показують, що здорові люди більш оптимістичні, краще адаптуються, ніж хворі. Вони наступальні у вирішенні проблем, у критичних ситуаціях покладаються на власні можливості і прагнуть свідомо або несвідомо до особистої відповідальності, самостійності й незалежності. Оптимісти здоровіші за песимістів, і їхня захисна система організму функціонує краще, ніж у негативно налаштованих людей.

А хто ти?

 Чернігівський професійний ліцей побуту

Важливість позитивного мислення.

Ви може й не уявляєте наскільки позитивне мислення важливо для нас. Воно впливає на нашу поведінку, на успіх і благополуччя в житті. Будь-які справи, що виконуються в перебуванні позитивного мислення робляться набагато краще і швидше, підвищується продуктивність і настрій на їх виконання. Позитивне мислення передається на оточуючих, його можна вважати навіть заразливим. Якщо ви мислите і думаєте позитивно, то й оточуючі вас люди будуть думати так само.

11 способів розвитку позитивного мислення у собі:

 1. Завжди намагайтеся використовувати тільки позитивні слова щодо свого розвитку. Говорите «я зможу», «я зможу», «можливо все» і т. д.
 2. Приймайте своє життя тільки почуття радості, сили і успіху.
 3. Намагайтеся ігнорувати і відштовхувати негативні думки, замінюйте їх конструктивними думками про щастя. Намагайтеся виходити з цього і шукати тільки позитивні моменти невдач.
 4. У розмові використовуйте з іншими намагайтеся використовувати слова, які вас надихають, говоріть про хороше.
 5. Перш ніж взятися за будь-яку справу, постарайтеся чітко уявити його успішний результат. Візуалізуйте це з концентрацією і вірою, і ви здивуєтеся результатами.
 6. Читайте, позитивну і надихаючу літературу.
 7. Дивіться хороші і добрі фільми.
 8. Зменшіть час на перегляд новин, тому що там нічого крім проблем не розбирають.
 9. Асоціюйте себе з людьми, які думають позитивно, намагайтеся оточувати себе такими людьми.
 10. Завжди тримайте спину прямо. Це зміцнить вашу впевненість і внутрішню силу.
 11. Прогулянка, плавання або будь-який інший активний спорт і відпочинок сприяють позитивному мисленню.

Резюмуючи сказане вище, можна сказати, що позитивне мислення — це не тільки життєвий оптимізм, а й бачення позитивних аспектів у будь-якій ситуації, це схильність до адаптації і визначення можливостей там, де інші бачать пусте місце, це вміння абстрагуватися від поточного оточення і концентруватися на бажаному, а також на способи досягнення поставлених цілей.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal