Відбулося засідання обласної секції педагогічних працівників з професії «Перукар(перукар-модельєр), манікюрник.

Чернігівський професійний ліцей побуту

01 квітня 2015 року на базі Чернігівського професійного  ліцею побуту відбулося засідання обласної методичної секції педагогічних працівників побутового обслуговування з професії «Перукар(перукар-модельєр), манікюрник.

В роботі секції прийняли участь Медвєдєва О.І., методист НМЦ ПТО, та педагогічні працівники трьох професійно-технічних навчальних закладів області відповідного напрямку. Учасники секції відвідали відкритий урок виробничого навчання, який провела майстер виробничого навчання Стрюкова Н.О. Тема уроку: «Створення зачіски на довгому волоссі з елементами кіс», методична мета «Використання ІКТ на уроці виробничого навчання з метою ефективного засвоєння учнями навчального матеріалу». При обговоренні було зазначено, що урок проведено на високому професійному та методичному рівні.

Викладач спецдисциплін Купа І.М. розповіла присутнім про застосування інноваційної технології «веб-квест» в сфері професійно-технічної освіти, яка сприяє підвищенню мотивації до самонавчання, формуванню нових компетенцій, реалізації креативного потенціалу, підвищенню особистістної самооцінки.

Методист навчально-практичного центру сучасного перукарського мистецтва та декоративної косметики  Шаповаленко І.М. провела майстер-клас «Розпис нігтів в техніці гель-фарба».

В ході роботи секції викладачі та майстри виробничого навчання ознайомились з новітньою технологією обробки пасма «Стрижка гарячою бритвою», яку презентувала майстер виробничого навчання Соломатіна О.М.

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій