День працівника освіти.

Чернігівський професійний ліцей побуту
01.10.2015 року в актовому залі ліцея відбувся неймовірний святковий концерт присвячений дню працівників освіти «Життя ми учням віддаємо по краплині» та 75-річчю створення державної системи профтехосвіти. З великою приємністю до вітального слова запросили директора Чернігівського професійного ліцею побуту – Копистко Тамару Миколаївну, яка побажала колегам міцного здоров’я, творчих злетів, натхнення, оптимізму та хороших, щирих учнів. Та згідно до наказу Управління освіти «Про відзначення працівників профтехосвіти» була оголошена подяка за багаторічну сумлінну працю працівникам професійно-технічних навчальних закладів області, безпосередній стаж роботи яких досяг 35 і більше років:

  • Копистко Тамарі Миколаївні, директору;
  • Сєрікову Василю Павловичу, завідувачу господарством;
  • Мельник Надії Андріївні, викладачу;
  • Могилевець Олені Йосипівні, секретарю-друкарці;
  • Івановій Ніні Миколаївні, завідуючій гуртожитком;
  • Яковенко Вірі Олександрівні, комірнику.

А викладачу української мови та літератури Лоханській Ларисі Сергіївні була вручена подяка Міністерства освіти і науки України за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність.

Багато побажань та гарних слів в адресу наших педпрацівників лунало зі сцени. Концерт був дуже цікавий та змістовний . Викладачі та майстри виробничого навчання протягом всіх виступів мали змогу насолоджуватися прекрасним музичним супроводом та чути в свою сторону тільки найкращі слова вдячності за працю,  розум, мудрість, наполегливість. Учні ліцею разом з керівниками гуртків привітали улюблених педагогів з їх професійним святом – піснями, танцями, гуморесками, віршами, кумедною міні-композицією.

Свята закінчуються, приходять будні, а ми творимо, навчаємо, заглядаємо у потаємні куточки дитячих сердець, бо усі ми – одна родина, ім’я якій Чернігівський професійний ліцей побуту!

Дякуємо всім за участь!

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій