Відбулись обласні етапи Міжнародних мовних конкурсів.

На виконання Указу Президента України в рамках відзначення  200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у цьому році проходить IV Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який стартував 26 вересня у Національному музеї  Тараса Шевченка в Києві.

Поетичне слово Шевченка завжди було для українців і предметом гордості за свою культуру, свій народ, і потужним джерелом творчого натхнення, духовного розвитку – тим каталізатором, що здатен перетворити пересічну людину на митця і патріота України.

Учні ПТНЗ області засвідчили свою любов до рідної мови та культурної спадщини українців, взявши участь у обласних етапах Міжнародних мовно-літературних конкурсів 19 листопада, що пройшли на базі Чернігівського професійного ліцею побуту.

Учасників конкурсів вітали заступник директора Навчально-методичного центру ПТО в Чернігівській області Головешкіна Тетяна Павлівна, директор ліцею Копистко Тамара Миколаївна. Святкового настрою учасникам додали виступи учениць ліцею – учасників вокальної студії «VIVA» (керівник  Маховка В.П.) та дизайн-студії «Лінія стилю» (керівники Богдан В.В., Бараковських Н.А.).

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій