Обласна мистецька акція «Мій Крим»

Чернігівський професійний ліцей побуту
У наслідок анексії Криму та проведення антитерористичної операції на сході України тисячі українців змушені були залишити рідні домівки та оселитися в інших регіонах нашої держави. На підтримку людей, які змушені залишити свій дім, у всьому світі 18 грудня відзначається Міжнародний день мігранта.

Проведення обласної мистецької акції «Мій Крим» засвідчує солідарність чернігівців з народами, які проживають на території окупованого Криму. 18 грудня 2016 року  у кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання для дітей та молоді відбулося її офіційне відкриття .

Разом з чернігівцями та жителями області підтримують кримськотатрський народ і Чернігівський професійний ліцей побуту  , який також долучився до цієї акції. Акція «Мій Крим» є заходом нагадуванням про єдність України та Криму. 

Дівчата нашого навчального закладу зустрічали голову Меджлісу кримськотатарського народу, народного депутата  України 3-х скликань Рефата Чубарова запашним караваєм, а потім долучились до концертної програми продемонструвавши власноруч виготовлені сучасні українські костюми.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій