Кращий блог методичної комісії

Чернігівський професійний ліцей побуту
З метою опанування новітніх  інформаційних технологій, інформатизації навчально-виховного процесу, вдосконалення інформації щодо професійної орієнтації молоді, висвітлення професійної діяльності у 2015-2016 навчальному році відбувся ліцейний конкурс «Кращий блог методичної комісії». У конкурсі взяли участь пять методичних комісій: викладачів та майстрів в/н  швейного відділення, викладачів та майстрів в/н перукарського та флористичного відділень, викладачів суспільно-гуманітарного циклу, викладачів природничо-математичного циклу та класних керівників.

У відповідності до положення конкурс проходив у два етапи. На першому етапі з 05.10.2015 р. до 30.03.2016 р. кожна з методичних комісій створювала блог та відповідно його оформлювала. На другому етапі з 31.03. 2016 р. по 14.04.2016 р. було проведено оцінювання блогів членами журі. Презентація блогів методичних комісій та оголошення переможця конкурсу відбулося на засіданні педагогічної ради 20.04.2016 року.
  За підсумками роботи журі методична комісія викладачів та майстрів в/н перукарського та флористичного відділень отримала перемогу.

Вітаємо переможця, а всім учасникам конкурсу бажаємо подальших успіхів у новому навчальному році.

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій