ІІ етап конкурсів «V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» та «XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» серед учнів ПТНЗ області.

Чернігівський професійний ліцей побуту

Грудневим морозним днем Чернігівський професійний ліцей побуту тепло зустрів учасників ІІ етапу конкурсів «V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» та «XV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика» серед учнів ПТНЗ області.

Цього року 30 представників ПТНЗ приїхали позмагатися за честь своїх навчальних закладів та продемонструвати не тільки глибокі знання з української мови та літератури, а й почуття відданості, патріотизму у непростий для Батьківщини час.

Наш ліцей  представляли учениці групи 08-ПМ Коновченко Руслана та Куслій Аня. Зауважимо, що Руслана – досвідчена конкурсантка: минулого року посіла перше місце у ІІ етапі конкурсу імені Тараса Шевченка і виборола право представляти учнівство Чернігівської області на ІІІ етапі конкурсу. Для Ані участь у конкурсі імені Петра Яцика – дебют.

Викладач дівчат Лоханська Лариса Сергіївна вірить, що учениці впорались з поставленими перед ними завданнями, адже мають чималий багаж знань і бажання розвиватися. Зичимо їм успіхів!

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій