Куди і на кого піти вчитися після 9 класу.

Куди піти вчитися після 9 класу? Цей кошмар ні вдень, нівночі не дає спокою тим учням, для кого професійне самовизначення означає багато чого на порозі нового, дорослого життя. У чому переваги навчання в нашому ліцеї? Спробуємо перерахувати їх і відповісти на питання: “На кого пітив читися”.

Плюси навчання в ліцеї побуту після 9 класу:

1. Залишивши школу, і поступивши в наш навчальний заклад, ти для всіх і для самого себе автоматично стаєш дорослою людиною. Незважаючи на однаковий з тобою вік, твої однокласники, що залишилися  школі, все ще вважаються дітьми, за якими потрібен контроль іншої дорослої людини. Поступаючи в ліцей ти відповідаєш за себе сам. Так що якщо хочеш розвинути в собі самостійність і почуття відповідальності – не будеш сидіти в стінах школи після 9 класу.

2. Поступаючи після 9-го класу учні мают ьбільше можливостей здати ЗНО, вступити та отримати навіть кілька освіт.
Поступивши після 9-го будете мати повну загальну освіту та професію, поки твої однокласники закінчать 11 кл., не отримавши ніякої професії і ще невідомо чи здадуть ЗНО.

3. Зміна кола спілкування часто позитивним чином позначається на навчанні, становленні підлітка як особистості. Не варто думати, що поступивши в ліцей, ти потрапляєш в компанію троєчників і невдах. Сам знаєш, що наша школа здатна перетворити нормального пацана або дівчисько в ізгоя або просто закомплексовану людини. У житті є багато прикладів того, як колишній шкільний трієчник, вступивши до ліцей, згодом став відмінним професіоналом своє їсправи, і заробляв на багато більше своїх відмінників-однокласників, які поступили в престижні ВНЗ.

4. При умови успішного навчання, в ліцеї на відміну відшколи до цих пі рплатять стипендії. Так, це не астрономічні гроші, і жити на широку ногу з ними в кишені нереально. Але на деякі кишенькові витрати вистачить, щоб зайвий раз не просити грошей у батьків. Твої однокласники, що залишилися в школі, почнуть отримувати стипендію в кращому разі через два роки, якщо поступлять до інституту.

5. Вступивши до ліцею, ти отримуєш можливість почати працювати раніше своїх однолітків, і відповідно отримувати вже більш великі суми грошей, ніж твоя стипендія.

6. На практиці, яку проходять всі учніліцею, ти швидше стикнешся зі світом дорослих професійних людей. Зможеш вчитися у них не на словах, а на ділі. Придбаєш професію, ту, яка в даний момент дійсно потрібна на ринку праці, і за яку роботодавець готовий платити гідну зарплату.

7.Проходячи практику на виробництві, ти можеш постаратися «застовпити» за собою прибуткове і цікаве місце тут. Головне – показати себе старанним, знаючим працівником, готовим осягати нове, і просто гарною людиною. Зробивши це на практиці, ти уникнеш надал іболісних походів в пошуках роботи за фахом.

8. Оскільки ти раніше своїх однокласників, що називається, понюхаєш пороху, то зможеш самостійно вирішити, чи підходить тобі обрана професіячині. Зможеш ти стати в ній хорошим професіоналом чи ні. Одна справа – поради та рекомендації дорослих людей, і зовсім інша, коли ти на власній шкурі відчуєш всі недоліки і переваги обраної професії, і зможеш самостійно зробити для себе правильні висновки. Тобто, у тебе реально буде більше часу для практичного обдумування своєї майбутньої професії, ніж у твоїх однолітків, які залишилися вчитися в школі. І у випадку, якщо тобі не сподобається обрана професія, закінчивши наш навчальний заклад, ти зможеш більш вибірково і серйозно підійти до питання того, в який вищий навчальний заклад піти вчитися після ліцею.

9. І в загалі, навчання в ліцеї- хороша підготовка до подальшого навчання в інституті чи університеті, і до подальшого життя в цілому. По-перше, у тебе вже буде досвідна писання рефератів, курсових і навіть дипломної роботи. По-друге, придбавши професію в нашому навчальному закладі, ти зможеш паралельно навчатись в інституті та підробляти або взагалі, працювати в повну силу, при вступі на заочне відділення ВНЗ. По-третє, якщоти – хлопець, то встигнеш закінчити навчальний заклад до призову на службу у збройні сили, і підеш служити з професією, що іноді значно допомагає в армійського життя – тепліше і вигідніше влаштуєшся не в окопах, а при штабі.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal