«Королева ліцею 2018»

Чернігівський професійний ліцей побуту
Краса врятує світ! Так – так і саме жіноча врода допомагає забути про проблеми, розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, і перенести в інший світ, у якому панують усмішки і позитивні емоції, гармонія і любов!

22 березня 2018 р. актова зала Чернігівського професійного ліцеї побуту № 13 була наповнена небайдужими викладачами, учнями і гостями, які прийшли на благодійнуконцертно-конкурсну програму «Королева ліцею 2018». Цей захід подарував глядачам можливість зануритися у атмосферуніжності і чарівності, краси і грації,адев’ятикласниці Чернігівського колегіуму № 11 Кирлик Діані надію та шанс на одужання. Бо метою цього заходубула допомога у зборі коштів для цієї юної та чарівної дівчини, якій  терміново потрібна складна й дороговартісна операція,  лікування та реабілітація, бо лікарі встановили Діані страшний діагноз – пухлина головного мозку.Усі кошти, виручені відпродажу квитків, а це 2 тис. 210 грн., були перераховані на карту ПриватБанку матері дівчини. Наш колектив бажає Діані скорішого одужання, побільше гарних емоцій,поставити собі мету прийняти участь у конкурсі краси та одержати перемогу!!!

Чернігівський професійний ліцей побуту

А зібрали нас всіх на благодійний захід12 чарівних дівчат нашого ліцею: Войтенко Інга, Шевцова Надія, Сердюк Карина, Грибань Сніжана, Гавриленко Ольга, Ткаченко Наталія, Сенченко Аліна, Жданова Аліна, Зайченко Христина, Ткачук Анна, Агієнко Альбіна, Мірошниченко Яна, які змагались за титул «Королева ліцею 2018».

Конкурсантки представляли себе, демонстрували таланти, винахідливість та ерудицію у конкурсах «Візитна картка», «Мої таланти», «Бліц-питання». Також уміння триматися на сцені, граційність та артистизм дівчата демонстрували під час музично-танцювальних виходів.

Неперевершеним був вихід учасниць у весільних сукнях. Кожна конкурсантка була по-своєму чарівною в образі нареченої, який довершували зачіска та макіяж, виконані учнями та майстрами ліцею.

Найскладніше завдання було у журі – оцінювати виступи учасниць конкурсу та визначити переможницю. До речі, мидякуємо всьому складу журі, які достойно виконали цю почесну і складнумісію, а саме:

  • заступнику генерального директора з кадрових питань ПрАТ ЧВФ «Берегиня» – Порплик Ларисі Вікторівні;
  • директору навчально – реабілітаційному центру №2 Гусак РегініВікторовні;
  • директору ТМ «Актуаль» – Реві Володимиру Михайловичу;
  • методисту НМЦ ПТО в Чернігівській обл.- Яцун Майї Павліні;
  • директору компанії «Фаберлік» – Тихонюк Аллі Миколаївні;
  • директору компанії «Оріфлейм» – Бібіковій Марині Олександровні;
  • менеджеру компанії «Мон-Етуаль» – Сергієнко Любові Станіславівні;
  • концертмейстеру Чернігівського ліцею з посиленої фізичної підготовки –Дерновій Ірині Анатоліївні;
  • випускниця ліцею, переможниця конкурсу «Королева ліцею 2015», перукар перукарні «Локон» – Ревко Юлія.

За результатами підрахунку балів корону та титул«Королева ліцею» отримала Сердюк Карина.

А всі останні  учасниці отримали титул:

І Віце-місГрибань Сніжана.
ІІ Віце-місЗайченко Христина.
ІІІ Віце-місГавриленко Ольга.
«Міс Шарм» – Шевцова Надія.
«Міс Чарівність» – Ткачук Анна.
«Міс Грація» -Жданова Аліна.
«Міс Романтичність» – Ткаченко Наталія.
« Міс Посмішка» -Войтенко Інга.
«Міс Індивідуальність» – Агієнко Альбіна.
«Міс Ніжність» – Сенченко Аліна.
«Міс Досконалість» та«Міс Конгеніальність»- Мірошниченко Яна.

Конкурсанток та всіх присутніх на святі своїми виступами вітали гості конкурсу – курсанти Чернігівського ліцею з посиленою військовою підготовкою та учасники талант-студії «Віва».Упродовж кількох годин із своїм завданням гарно справлялись і ведучі концертної програми Кондратенко Владислава, учениця нашого ліцею таБерлизовКонстантин, учень Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту.

По закінченню конкурсу всі учасниці отримали квіти та цінні подарунки від спонсорів:Профспілкового комітету Чернігівського професійного ліцею побуту, торгової марки «Актуаль», Навчально-реабілітаційного центру №2, косметичної компанії «Faberlik», компанії «Мон-Етуаль» та ПРАТ «Чернігівська взуттєва фабрика «Берегиня».

Директор Чернігівського професійного ліцею побуту Копистко Тамара Миколаївна та весь колектив висловлює подяку за організацію та проведення справжнього свята краси керівникам гуртків: Страх Галині Миколаївні, Богдан Вікторії Василівні, МаховціВячеславу Петровичу; учасницям конкурсу та всім хто долучився до концертно – конкурсної програми.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій