Всеукраїнський конкурс «Снігова королева 2014-2015».

Чернігівський професійний ліцей побуту

Зима, у більшості людей, асоціюється з Новорічними святами, очікуванням чуда, бажанням стати кращим.

Всеукраїнський конкурс «Снігова королева 2014-2015» мав на меті не тільки відкрити нові імена у світі перукарського мистецтва, а й створити усім присутнім казковий, піднесений настрій.

Рідне місто Чернігів представляла юна Катерина Лучка – учениця Чернігівського професійного ліцею побуту. Саме вона стала переможницею відбіркового туру, здивувавши журі своїм креативним мисленням у створенні зачіски. Дівчина посіла перше місце у номінації «Вечірня зачіска на довгому волоссі» та отримала Гран-прі.
Професію перукаря Катерина опановує під керівництвом майстра виробничого навчання Соломатіної Олени Миколаївни, яка підтримувала свою ученицю на конкурсі.

У фіналі Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева 2014-2015», який проходив у Києві 02 грудня 2014 року, брали участь представники 20 регіонів України та міста Києва.

Учасники повинні були повністю повторити образ, представлений на півфіналі, включаючи макіяж, костюм, зачіску, манікюр, аксесуари.

Члени журі шляхом відкритого голосування визначили переможців конкурсу та номінантів на заохочувальні призи.

Зачіска, створена Катериною Лучкою, гідно виглядала з-поміж численних робіт. Перспективна дизайнерка отримала  Сертифікат переможця Всеукраїнського конкурсу «Снігова Королева» у номінації: «МІС ГЛАМУР».

Щиро вітаємо Катерину! Бажаємо здоров’я, натхнення та професійного зростання.

Чернігівський професійний ліцей побуту

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій