Привітання для італійських друзів

Чернігівський професійний ліцей побуту
23.04.2018 за українськими традиціями із хлібом та сіллю Чернігівський професійний ліцей побуту № 13 гостинно зустрічав у себе італійську делегацію, членів італійських Асоціацій «Кассаго кличе Чорнобиль», «Жест для них» на чолі з Президентами Армандо Криппа і Джанкарло Каваллі, та Чернігівське обласне відділення дитячого фонду разом з керівником Хуторненко Валентиною Іванівною, які з ранку разом з Давіде Ла Чечіліа, Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні відвідали Чернігівську обласну бібліотеку ім. Короленка.Вже багато років громадські організації цієї країни допомагають нашому навчальному закладу в поліпшені матеріально – технічної бази ліцею та гуртожитку. У сьогоднішньому візиті італійці побачили в яку сучасну красу перетворились: спортивна зала, швейні майстерні, їдальня, душові кімнати, пральня та кухня у гуртожитку. Так як, більшість учнів нашого ліцею це діти з числа сиріт, позбавлених батьківського піклування, багатодітних та малозабезпечених родин дитячий фонд неодноразово надавав можливості таким дітям побувати на оздоровленні в сонячній Італії.

В знак поваги та подяку за допомогу учні ліцею разом з керівниками гуртків підготували для шановних гостей концертну програму, де були продемонстровані і моделі одягу, із відрізів тканин та прикрашенні фурнітурою італійських благодійників. Благодійні справи завжди повертаються до людини сторицею, адже добрий вчинок уособлює в собі любов, турботу, добро. На жаль, зараз рідко знайдеш людей, котрі погодились безкорисливо допомагати іншим. Але завжди слід пам’ятати, що зроблена добра справа, навіть незначна, окриляє і душевно збагачує.

Весь педагогічний колектив та учні Чернігівського професійного ліцею побуту № 13 висловлюють щиросердечну подяку за надану допомогу італійським друзям та дитячому фонду. Бажають всім міцного здоров’я, добробуту, великого людського щастя, успіхів у роботі, невичерпної енергії родинного затишку і тепла.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій