Участь у Всеукраїнській благодійній  акції “Я хочу бачити життя!”

Чернігівський професійний ліцей побуту
9 березня 2017 року в місті Чернігів стартувуала Всеукраїнська благодійна акції “Я хочу бачити життя!” до відкриття, якої залучився колектив Чернігівського професійного ліцею побуту разом з учнівською молоддю. Наш  навчальний заклад взяв участь у  святковому  благодійному  концерті, який відбувся в ТРЦ Голлівуд виступами:

– танцювальної композиції «Сам собі країна», керівник Богдан В.В.
– вокального номеру «Все буде добре» – Полякова Д., учениця гр..05Ш-16
– майстер класи з виконання аквагриму, плетіння кіс.

В рамках акції почали збирати та протягом місяця ще  будуть збиратись кошти на допомогу ДІТЯМ З ВАДАМИ ЗОРУ,  на вирішення проблем забезпечення обладнанням офтальмологічного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні

З метою розвитку молодіжного волонтерського руху, утвердження та пропаганди здорового способу життя, збору коштів для закупівлі необхідного медичного обладнання благодійну акцію буде продовжено в навчальному закладі до 10 квітня 2017 року, шляхом проведення конкурсів плакатів, малюнків, ігротек, виставок, флешмобів, а інших розважальних заходів. Зібрані кошти будуть перераховані на спеціальний рахунок.

Звертаємося до усіх активних небайдужих – об’єднаймо свої зусилля та можливості для єдиної справи – допомоги хворим дітям.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій