Гуртки

Чернігівський професійний ліцей побуту

   Для успішної організації дозвілля учнівської молоді в Чернігівському професійному ліцеї побуту створена система гурткової роботи, яка задовольняє індивідуальні запити (інтереси)  учнівської молоді,  стимулює розвиток їхніх нахилів і здібностей у різних галузях. Це сприяє духовному, інтелектуальному й фізичному вдосконаленню у учнів, збереженню народної і розвитку аматорсько – художньої творчості, пропаганді української пісні , патріотичної народної та популярної музики.

 На базі ліцею і гуртожитку працюють:

1. Гуртки художньої самодіяльності :

– хорового співу;
– літературно – музичний;
– танцювальний;
– естрадної пісні.

2. Гурток  декоративно-прикладного мистецтва «Рукоділля»;

3. Гурток естетичного культури дизайн-студія  «Сценічний рух»;

4. Гурток спортивний з волейболу

5. Творчі молодіжні  майстерні: «Родина», «Господарочка», «Чарівниця».

6.Предметні гуртки: «Волонтер», «Інтеграл», «Легка атлетика», «Конституційний простір», «Дизайнер», «Швейний простір», «Знавці поетичного слова», « Стиль і декор», «Fashion time», « Max Factor», «English lovers», « Живе слово», «Знавці ПК», « Юний фізик», «Еколог» де учні формують стійкий  інтерес  до певної предметної діяльності, розвивають  та поглиблюють  знання з предметів.

Підсумки роботи гуртківців ліцею демонструються на обласних оглядах-конкурсах, спортивних змаганнях, показах мод, виставках, концертних програмах  де здобували неодноразово перемогу.

 

 

 

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal