Гуртожиток – твій дім, і ти в ньому – господар.

 Гуртожиток
Чернігівського професійного ліцею побуту – твій дім, і ти в ньому – господар. 

Учнівський гуртожиток  Чернігівського професійного ліцею побуту 5-ти поверхової будівлі. Має зручне розташування поряд з навчальним корпусом ліцею та призначений для проживання на період навчання учнів з інших населених пунктів, а також учнів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, за умови відсутності у них іншого місця проживання.

Адреса гуртожитку: м. Чернігів, вул. Щорса, 78.
Телефон: 0462-69-40-80
Завідувач гуртожитку: Іванова Ніна Миколаївна

Будівля гуртожитку типова, з усіма комунальними зручностями: централізованим тепло-, електропостачанням, водопостачанням та водовідведенням. Гуртожиток займає 5 поверхів, має коридорну систему та гарний естетичний вигляд. Адміністрацією навчального закладу докладається багато зусиль для створення позитивної атмосфери, відчуття спокою та затишку гуртожитку. Житлово-побутові умови в гуртожитку ліцею постійно знаходяться в полі зору адміністрації, завідувача гуртожитку, вихователів, майстрів виробничого навчання, класних керівників. Проводиться відповідна робота зі створення належних житлово-побутових умов учнів. 

На першому поверсі розташовані:

Вестибюль з пропускною системою, на вахті зберігаються журнали відвідування майстрів, класних керівників, обліку від’їзду учнів до дому.

 • Кімната відпочинку «Цікава зустріч», де проводяться виховні заходи з учнями, які проживають у гуртожитку;
 • Пральня;
 • Душова;
 • Медичний пункт;
 • Кімната для приїжджих;
 • Кімната завідувача гуртожитку;
 • Кімната  з господарчої частини;
 • Навчальний клас візажної справи;
 • Навчально – практичний центр перукарського мистецтва та декоративної косметики.

Решта поверхів заселена учнями.

Кімнати, призначені для проживання учнів, теплі, просторі, з косметичним або капітальним ремонтом, площею 18,6м²     та13,0 м². У кімнатах проживають по два-чотири учні.

Всі житлові кімнати  забезпечені м’яким та твердим інвентарем згідно типових норм. Коридори поверхів та кімнати озеленені, мають привабливий естетичний вигляд. Приміщенням культурно-побутового призначення на кожному поверсі – є вестибюль, де проходять виховні заходи і можна  переглянути цікаві передачі або фільми  по телевізору.

На кожному поверсі є кімнати: для відпочинку, кімнати побуту (холодильник, морозильна камера),  кімнати для самопідготовки (мережа Інтернет, комп’ютер, принтер, сканер, вироби технічної творчості учнів), кухня (електричні плити, електрохвильова піч), санітарно-гігієнічні          приміщення, кімната вихователя.

На другому поверсі знаходиться кімната для зберігання та видачі постільної білизни.

На третьому поверсі гуртожитку постійно діє етнографічний куток «Бабусина світлиця», де  звертається соблива увага на народознавчу діяльність, що впроваджує через систематичну пошукову роботу краєзнавчого, фольклорного, етнографічного матеріалу. Так у Учні із задоволенням готуються та презентують вечори згідно дат народного календаря («Покрова», «Вечорниці на Андрія», «Січень крокує, свята дарує», «Свято Стрітення», «Великдень»), випускають інформ-повідомлення на стенді «Традиції українського народу».

 У кімнаті «Відверта розмова» – проходять круглі столи, бесіди з групою «ризику», зустрічі з участковим дільничним, практичним психологом, соціальним педагогом, бібліотекарем, індивідуальні бесіди з учнями, з учнями-сиротами. В коридорі розміщений стенд – Рада ІІІ-го поверху «Лідер», у вестибюлі висять  грамоти, дипломи за досягнення учням, які мешкають на поверсі.

На четвертому поверсі є сенсорна кімната, де практичний психолог проводить заняття, тренінги, як з  учнями так і з педагогами нашого навчального закладу.

Також на кожному поверсі є план евакуації та стенд інформації:

 • Правила внутрішнього розпорядку
 • Актив поверху
 • Обов’язки лідера поверху
 • Обов’язки чергового поверху
 • Списки чергових на поверсі
 • У світі цікавого
 • Оголошення 

Завітайте в наш  гуртожиток, в нашу велику дружню сім’ю, де весело,  затишно й спокійно і ви переконаєтесь в цьому самі!!!!

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal