“Kiev Flower Show”

Чернігівський професійний ліцей побуту
Учні Чернігівського професійного ліцею побуту разом з викладачем флористики Євтушенко Іриною Михайлівною відвідали чудову виставку Kiev Flower Show, яка відбулася 26 листопада у м. Києві.

Була захоплююча програма: майстер – класи видатних європейських флористів, конкурси, в яких могли брати участь відвідувачі виставки і оцінити свої здібності. Чудові квіткові композиції надовго залишилися в пам’яті і надихають до творчої діяльності. Відбувся, також, показ букетів Сергія Парфьонова – чудового флориста, який показав у своїх роботах використання найрізноманітніших матеріалів і аксесуарів, завдяки яким букети виглядали особливо вишукано. Гармонія кольорів передає настрій композиції флориста.

Відбулися показові виступи суддійського складу: майстра-флориста, квіткового чарівника, Миколи Агопа (Молдова), керівника школи «Квіткові горизонти», дуже енергійної і цікавої Моники Бебенек (Польша), роботи якої захопили і зачарували всіх присутніх.

Також ,був представлений проект Botanical Art – оформлення локації по сучасним стандартам сукулентами та екзотичними рослинами. Хто любить квіти , сучасний декор та креативні ідеї – цей захід став чудовою можливістю відпочити, насолодитися приємними почуттями. Для флористів і декораторів це невичерпний склад ідей і корисних знайомств.

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій