«FashionGlobusUkraine»

Чернігівський професійний ліцей побуту

2 вересня 2015 р представники Чернігівського професійного ліцею побуту відвідали м. Київ в рамках проекту«FashionGlobusUkraine», який організувала відома українська дизайнер Голда Віноградська.
Ідея заходу була така:
– привернення уваги суспільства до популяризації швейного виробництва та профтехосвіти в Україні.
– покращення програм навчанняз професії швачка;кравець, кравець;закрійник до рівня відповідності вимогам сучасного ринку;
– співпраця ВУЗів з ПТНЗ, щодо квот на навчання учнів, які на відмінно опанували професію швачка;кравець або кравець;закрійник
– виявлення проблем галузі легкої промисловості , пошук шляхів їх реального вирішення,
– допомога в працевлаштуванні випускникам ПТНЗ роботодавцями;

За круглим столом зібралися представники навчальних закладів з багатьох регіонів України (Київщини, Сумщини,Львівщини,Полтавщини, Дніпропетровщини,Чернівців,Чернігівщини) представники Міністерства освіти і адміністрації Києва, дизайнери і роботодавці сфери легкої промисловості та моди.
Відбулася конструктивна бесіда з заступником міністра освіти, щодо визначення стратегії вирішення наболілих питань.
Після круглого столу учасники змогли відвідати виставку образів на манекенах від кожного навчального закладу, яка була присвячена сучасному одягу з українськими мотивами – рівнямайстерності та єдностіпрофесіоналів у системіпідготовкикадрів. Продовженням заходу був показ моделей одягу від коледжівта училищ міста Києва.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій