Досягнення учнів

Чернігівський професійний ліцей побутуРуслана Коновченко, учениця ІІІ курсу, навчається за спеціальністю «Перукар(перкар-модельєр); манікюрник». Всебічно обдарована, цілеспрямована особистість, наполегливо опановує обрану професію, бере активну участь у громадському житті ліцею.
Її особливі риси – працелюбність і комунікабельність. Її поважають педагоги та учні.
Руслана виявляє високий рівень інтелектуального розвитку, відмінно навчається, вміє застосовувати знання та досягати значних результатів, бере участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах.
Роки навчання у ліцеї для Руслани – роки перемог:
• І місце у загальноліцейній олімпіаді з математики (2015 рік);
• І місце в І етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (2015 рік);
• І місце в обласному етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2015 рік);
• Перемога у ІІІ етапі V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2015 рік);
• І місце в обласному інтернет-турнірі з біології серед учнів професійно-технічних навчальних закладів (2015 рік);
• Диплом ІІІ ступеня Міністерства освіти і науки України учасника Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка (2014 рік);
• Переможець ІІ етапу ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2014 рік);
• Переможець ІІ етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2014 рік);
• І місце у загальноліцейній олімпіаді з біології (2014 рік);
• І місце у ІІ етапі ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (2013 рік).
Має почесні грамоти за активну участь у загальноліцейних та міських заходах (2015 рік), за участь у фестивалі творчості «Свою Україну любіть!» (номінація «Декламаторське мистецтво») (2013 рік).

З 23 квітня по 26 квітня 2013 року на базі Луганського вищого професійного училища сфери послуг відбувся Всеукраїнський конкурс фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів з професії «Кравець», участь у якому брали 26 переможців ІІ етапу конкурсу з різних областей України, Автономної Республіки Крим, м. Севастополя та м. Києва, серед них і Полкунова Ірина Олександрівна, учениця Чернігівського професійного ліцею побуту.

Кожен із учасників 23 квітня презентував свою область та навчальний заклад на «Вечорі знайомств».  Програма конкурсу передбачала два тури:
– перший теоретичний тур відбувся 24 квітня та полягав у перевірці професійно-теоретичних знань з предметів: «Технологія виготовлення одягу», «Матеріалознавство», «Обладнання», «Основи конструювання одягу», «Охорона праці» та включав виконання тестових завдань на персональному комп’ютері.
– другий  практичний тур відбувся 25 квітня, всі конкурсанти продемонстрували свою майстерність, акуратність та любов до професії при виготовленні сучасної сукні класичного стилю, напівприлеглого силуету, з костюмної напіввовняної тканини 44–46 розміру.

Члени журі відмітили високий рівень фахової  майстерності  Полкунової Ірини Олександрівни. За спільним рішенням журі та оргкомітету  Полкунову Ірину визнано  переможницею Конкурсу і вручено диплом IV ступеня.

Всеукраїнський конкурс «Снігова королева 2014-2015» мав на меті не тільки відкрити нові імена у світі перукарського мистецтва, а й створити усім присутнім казковий, піднесений настрій.

Рідне місто Чернігів представляла юна Катерина Лучка – учениця Чернігівського професійного ліцею побуту. Саме вона стала переможницею відбіркового туру, здивувавши журі своїм креативним мисленням у створенні зачіски. Дівчина посіла перше місце у номінації «Вечірня зачіска на довгому волоссі» та отримала Гран-прі.
Професію перукаря Катерина опановує під керівництвом майстра виробничого навчання Соломатіної Олени Миколаївни, яка підтримувала свою ученицю на конкурсі.

У фіналі Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева 2014-2015», який проходив у Києві 02 грудня 2014 року, брали участь представники 20 регіонів України та міста Києва.

Учасники повинні були повністю повторити образ, представлений на півфіналі, включаючи макіяж, костюм, зачіску, манікюр, аксесуари.

Члени журі шляхом відкритого голосування визначили переможців конкурсу та номінантів на заохочувальні призи.

Зачіска, створена Катериною Лучкою, гідно виглядала з-поміж численних робіт. Перспективна дизайнерка отримала  Сертифікат переможця Всеукраїнського конкурсу «Снігова Королева» у номінації: «МІС ГЛАМУР».

Щиро вітаємо Катерину! Бажаємо здоров’я, натхнення та професійного зростання.

Чернігівський професійний ліцей побуту

Учениця групи 06ПМ-12 Чернігівського професійного ліцею побуту Горбатюк Юлія  взяла участь  у Чемпіонаті України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, нарощування і декорування вій в номінації «Нова коса» який відбувся у м. Києві.  Юля отримала медаль за зайняте І місце а також нагороджена дипломом переможця.

Сігеті Оксана – учениця групи 20Ш-12 Чернігівського професійного ліцею побуту, член збірної команди України з біатлону (юніори). Переможець та призерка юнацьких чемпіонатів України. Учасниця Чемпіонату Світу та інших міжнародних змагань серед юніорів.

ЧПЛП

ЧПЛП

Вітаємо ученицю Чернігівського професійного ліцею побуту Ірину Ворох з перемогою в номінаціі «Лідер року — 2015», яка за підсумками обласного конкурсу «Учень року– 2015» 13-14 травня 2015 року представляла Чернігівську область у заключному етапі міжрегіонального конкурсу «Учень року» між професійно-технічними закладами України, який відбувся  на базі ДПТНЗ «Конотопське вище професійне училище»у Сумській області.

У заключному етапі взяли участь 24 претендента, а це кращі учніз 21професійно-технічних училищ Сумщини, 2 з Полтавщини, 1з Чернігівщини.

Учасники змагалися у таких конкурсах:

  • Візитна картка «Дозвольте відрекомендуватися». Учасники конкурсу у формі творчого проекту, мультимедійної презентації розкривали своє ставлення до світу, власну формулу успіху, найважливіші події в особистому житті, ідеал особистості, шлях до своєї мрії.
  •  Конкурс: «Світ моїх захоплень». Учасники розкривали свої таланти (розповідали вірші, малювали картини, співали, танцювали). Ірина показала свій талант у формі моно-спектаклю, чим вразила членів журі своєю харизмою та багатогранним талантом.
  • Конкурс  «Мій навчальний заклад». Презентація проходила у форматі виставки. За допомогою рекламної продукції, стендів, домашньої заготовки власного виробу учасники розповідали про навчальний заклад та свою професію.
  • Наша учасниця продемонструвала навчальний заклад та свою професію за допомогою друкованої рекламної продукції,  флористичних настільних виробів  власного виробництва та виробів, які прикрашали святкові сукні на манекенах. Та і сама  учасниця виділялась серед конкурсантів сучасним українським  костюмом, який був прикрашений чарівними маками власного виробництва.
  •  Конкурс  на кращий нарис, листівку, власний вірш присвячені 70 – річчю перемоги в Великій Вітчизняній війні на тему: «Ми низько голови схиляємо перед великим подвигом твоїм». Ірина розповіла проникливу баладу про матір, заспівала пісню для ветеранів ВВВ та бійців АТО, які знаходились під час цього конкурсу в актовій залі. Своїм співом та віршем вона розчулила всіх присутніх в залі.
  • експромт «Моя позиція»

ЧПЛП

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal