Наші досягнення

2013-2014 н. р.
Кабінет хімії (№ 205)
(зав.кабінетом Мельник Надія Андріївна) – І місце
Диплом І ступеня

ЧПЛП

2012-2013 н. р.
Кабінет спецтехнологій перукарського відділення (№ 404) – ІІІ місце
(зав.кабінетом Купа Ірина Миколаївна
Диплом ІІІ ступеня

2010-2011 н. р.
Кабінет англійської мови (№ 403)
(зав.кабінетом Фурс Артем Геннадійович) – ІІІ місце
Диплом ІІІ ступеня
ЧПЛП

2008-2009 н. р.
Кабінет інформатики (№ 309)
(зав.кабінетом Коваль Оксана Дмитрівна) – І місце
Диплом І ступеня

Швейна майстерня (№ 2)
(зав.майстернею Рудик О.М.) – І місце
Диплом І ступеня

2007-2008 н.р.
Кабінет історії (№ 409)
(зав.кабінетом Клюшник Олександр Петрович) – І місце
Диплом І ступеня

Кабінет спецтехнології (№ 204)
(зав.кабінетом Клочко Наталія Іванівна) – II місце
Диплом II ступеня

2006-2007 н.р.
Кабінет математики (№ 208)
(викладачі: Рубан Тетяна Василівна, Тронь Світлана Анатоліївна) – І місце
Диплом І ступеня

2005-2006 н.р.

Кабінет української мови та літератури (№ 402)
(зав.кабінетом Нікітченко Людмила Олексіївна) – І місце
Диплом І ступеня

2007-2008 н.р.
ОБЛАСНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ЯРМАРОК МЕТОДИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ З ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ

Нагороджені:
Рудик О.М. – диплом ІІ ступеня в номінації „Творчий проект творчого матеріалу”

ВОСЬМИЙ ОБЛАСНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ЯРМАРОК МЕТОДИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ СЕРЕД ПЕДПРАЦІВНИКІВ ПТНЗ
„Інформаційне забезпечення навчання — чинник підвищення його ефективності”
Нагороджені:
Бичок Н.І. – диплом ІІІ ступеня в номінації „Уроки з використанням мультимедійної техніки”
Зражевська Ю.В. – диплом ІІІ ступеня в номінації „Уроки з використанням мультимедійної техніки”
Пономаренко І.В. – диплом ІІІ ступеня в номінації „Уроки з використанням мультимедійної техніки”

2005-2006 н.р.
ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ТВОРЧИХ РОБІТ УЧНІВ ПТНЗ
„ДЗВОНИ ЧОРНОБИЛЯ”
Учениця ІІ курсу Коврикова Оксана зайняла І місце (викладач Клюшник О.П.)

2004-2005 н.р.
ПІДСУМКИ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ НА КРАЩЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОПРАЦЮВАННЯ ПРОФЕСІЙНО ЗНАЧУЩОГО МАТЕРІАЛУ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ УЧНІВ ПТНЗ
Мельник Н.А. – творча робота з біології, Ш місце

ОБЛАСНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ЯРМАРОК МЕТОДИЧНИХ МАТЕРІАЛІВ 3 ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ СЕРЕД ПЕДПРАЦІВНИКІВ ПТНЗ
„ВІД ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ ПЕДАГОГА – ДО НОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ НАВЧАННЯ”
Нагороджені:
1. Сита С.М. – диплом П ступеня у номінації „Творча робота на вільно обрану тему”
Галавська Г.А. – подяка
Дрогун М.М. – подяка

2003-2004 н.р.
ЧЕТВЕРТИЙ ОБЛАСНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ЯРМАРОК

„Творчість педагога – запорука професійної
самореалізації особистості”
Нагороджені:
1. Вітченко Т.Д. – диплом П ступеня у номінації „Узагальнений досвід роботи”
2. Гарбуль М.І. – диплом Ш ступеня у номінації „Оригінальний роздатковий матеріал”
3. Балалаєва С.О. – диплом Ш ступеня у номінації „Роздатковий матеріал”

2002-2003 н.р.
ТРЕТІЙ ОБЛАСНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ЯРМАРОК

Нагороджені:
1. Білоус Н.В. – диплом Ш ступеня у номінації „Творчий звіт про роботу над обраною проблемою”
2. Гах В.І. – диплом І ступеня у номінації „Методична розробка навчальної теми”
3. Клочко Н.І. – диплом П ступеня у номінації „Методична розробка предметного тижня”
Мисник В.П. – грамота
Клюшник О.П. – грамота

2001-2002 н.р.
ДРУГИЙ ОБЛАСНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ЯРМАРОК
Нагороджені:
Гарбуль М.І. – диплом І ступеня
Федорова В.П. – диплом Ш ступеня
Бущан Т.ф. – грамота
Зражевська Ю.В. – грамота

2000-2001 н.р.
ПЕРШИЙ ОБЛАСНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ ЯРМАРОК
Нагороджені:
Клочко Н.І. – диплом ІІ ступеня
Мацукова К.М. – диплом Ш ступеня
Мельник Н.А. – грамота
Бичок Н.І. – грамота
Гах Г.М. – грамота

2014-2015 н.р.

ЧПЛП Коновченко Руслана Петрівна
Обласний етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка –  І місце.
Обласний інтернет-турнір з біології серед учнів ПТНЗ області –  І місце.  
ЧПЛП Куслій Аня Петрівна
Обласний етап ХV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика –  ІІ місце.
ЧПЛП Дешура Анна Віталіївна
Обласний інтернет-турнір з фізики серед учнів ПТНЗ області –  ІІ місце.
ЧПЛП Данькова Наталія Михайлівна
Обласний інтернет-турнір з математики серед учнів ПТНЗ області –  ІІ місце.
ЧПЛП Кобеняк Ярина
Обласний інтернет-турнір з інформатики серед учнів ПТНЗ області –  V місце.
ЧПЛП Гриценко Юлія
Обласний інтернет-турнір з правознавства серед учнів ПТНЗ області –  VII місце.

2013-2014 н.р.
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнів та студентської молоді ім. Т.Г.Шевченка:
Коновченко Руслана – диплом І ступеня (викладач Лоханська Л.С)
ІІ етап X Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика:
Баснець Юлія – ІІІ місце (викладач Лоханська Л.С.)
Українська мова та література:
Карцева Катерина – І місце (викладач Лоханська Л.С.)
Історія України: Хроменко Оксана – ІІ місце (викладач Рижий В.В.)
Математика: Вершняк Вікторія – ІV місце (викладач Головач О.О.)
Фізика : Коваленко Ірина – ІІІ місце (викладач Бичок Н.І.)
Біологія: Данькова Наталія – І місце (викладач Мельник Н.А.)
Інформатика: Зубковська Анастасія – VІІІ місце (викладач Гуменюк А.В.)
Англійська мова : Ткаченко Анастасія – І місце (викладач Стецюн Н.С.)
Загальнокомандне: І місце.

2012-2013 н.р.
Українська мова та література:
Живець Анна – ІІ місце (викладач Лоханська Л.С.)
Історія України: Приходько Анастасія – IV місце (викладач Рижий В.В.)
Математика: Самуілова Аліна – ІІ місце (викладач Головач О.О.)
Фізика : Пустельна Наталія – ІІІ місце (викладач Бичок Н.І.)
Біологія: Вершняк Вікторія – ІІІ місце (викладач Мельник Н.А.)
Інформатика: Довиденко Аліна- XІ місце (викладач Гуменюк А.В.)
Англійська мова : Миронцова Юлія – ІІ місце (викладач Бараковських К.Є.)
Загальнокомандне: ІІ місце.

2011-2012 н.р.
Математика: Самуілова Аліна – ІІ місце (викладач Головач О.О.)
Фізика : Грушун Тетяна – ІІ місце (викладач Бичок Н.І)
Хімія: Вербило Оксана – ІІІ місце (Викладач Мельник Н.А.)
Біологія: Конодиб Ірина – ІІІ місце (викладач Мельник Н.А.)
Загальнокомандне: ІІІ місце

2009-2010 н.р.
ІІ етап Х Міжнародного конкурсу з української мови ім.Петра Яцика
Жабинська Альона ІІІ курс гр.4-Ш ( викладач Красковська І.І.)
Савенко Дар’я ІІ курс гр.11-Ш (викладач Лоханська Л.С.)
Савка Руслана І курс гр.6-Пм ( викладач Лоханська Л.С.)
Загальнокомандне : ІІІ місце.

2007-2008 н.р.
Математика: Щербина Аліна – ІІІ місце (викладач Тронь С.А.)
Фізика : Мурашко Оксана – ІІІ місце (викладач Бичок Н.І.)
Хімія: Вербило Оксана – ІІІ місце (викладач Мельник Н.А.)
Біологія: Конадиб Ірина – ІІІ місце (викладач Мельник Н.А.)
Англійська мова : Литвяк Наталія – ІІ місце (викладач Литвиненко В.І.)
Загальнокомандне: ІІІ місце.

2006-2007 н.р.
Українська мова : Кузнєцова Ганна – ІІ місце (викладач Нікітченко Л.О.)
Фізика : Самусенко Олена – ІІІ місце (викладач Бичок Н.І.)
Математика: Гетьман Олена – І місце (викладач Тронь С.А.)
Хімія: Москаленко Ольга – І місце (викладач Вітченко Т.Д)
Загальнокомандне: ІІ місце.

2005-2006 н.р.
Українська мова : Коврикова Оксана -І місце (викладач Нікітченко Л.О.)
Математика : Гетьман Олена – II місце ( викладач Рубан Т.В.)
Хімія: Москаленко Ольга -І місце (викладач Вітченко Т.Д.)
Дубина Ірина – II місце (викладач Мельник Н.А.)
Загальнокомандне: І місце

2004 -2005 н.р.
Українська мова: Коврикова Оксана – II місце (викладач Нікітченко Л.О.)
Чубенок Тетяна -І місце (викладач Красковська І.І.)
Математика: Ковбаса Катерина -І місце (викладач Тронь С.А.)
Ніколайцева Юлія – III місце (викладвч Балалаєва О.О.)
Фізика: Воробей Катерина – III місце (викладач Бичок Н.І.)
Хімія: Дубина Ірина -І місце ( викладач Мельник Н.А.)
Славута Вікторія – II місце (викладач Мельник Н.А.)
Гаман Оксана – II місце (викладач Вітченко Т.Д.)
Загальнокомандне: II місце

2003-2004 н.р.
Українська мова: Чубенок Тетяна – І місце ( викладач Красковська І.І.)
Математика: Федотова Тетяна – II місце ( викладач Балалаєва О.О.)
Гончаренко Тетяна – II місце (викладач Тронь С.А.)
Хімія: Гаман Оксана -І місце (викладач Вітченко Т.Д.)
Янус Вікторія – І місце (викладач Мельник Н.А.)
Історія України: Лісова Тетяна -І місце ( викладач Гарбуль М.І.)
Скакун Крістіна – II місце ( викладач Гарбуль М.І.)
Загальнокомандне: І місце.

2002-2003 н.р.
Українська мова: Томаш Вікторія -І місце (викладач Нікітченко Л.О.)
Хімія: Гончар Ольга – II місце ( викладач Вітченко Т.Д.)
Загальнокомандне: V місце.

15-16 квітня 2014 року на базі Чернігівського професійного ліцею побуту пройшли фінальні змагання відкритого чемпіонату м. Чернігова з волейболу серед дівчат (групи Б) сезону 2013-2014 років пам`яті двічі Героя Радянського Союзу , почесного громадянина міста О.Г. Молодчого.
Першу півфінальну пару склали команди Обласної КДЮСШ і ДЮСШ «Чернігів». В напруженій боротьбі з рахунком 3:1 перемогу святкували дівчата обласної КДЮСШ.
В другій вирішальній парі, яку склали команди Чернігівського професійного ліцею побуту і Чернігівського кооперативного технікуму, з рахунком 3:0 перемогли господарі майданчика – дівчата із Чернігівського професійного ліцею побуту.
Матчі за III місце команди ДЮСШ «Чернігів» з рахунком 3:0 перемогли суперниць із кооперативного технікуму.
В головному матчі сезону за I місце в напруженій боротьбі команда Чернігівського професійного ліцею побуту з рахунком 3:1 перемогли команду обл. ДЮСШ.
ЧПЛП

Чернігівський професійний ліцей побуту

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal