“День працівників освіти”

Чернігівський професійний ліцей побуту
«За наших знань багаття – уклін Вам до землі»
 до Дня працівників освіти

О, вчителі! Невже ви не втомились
У юні душі сіяти зерно?
Для цього ви на світі і з’явились,
Щоб в учнях буйно проросло воно.
О, вчителі! І слів не підібрати,
Епітетів, метафор, порівнянь,
Щоб вдячності рядочки проказати
За те, що щедро віддаєте нам
.

                 Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений  і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день коли навчальні заклади  майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованці і педагоги.

         03 вересня 2016 року відбулося таке свято і в Чернігівському професійному ліцеї побуту – концерт «За наших знань багаття – уклін Вам до землі». Керівники гуртків разом зі своїми вихованцями підготували цікаву програму для всіх працівників ліцею. У програмі були пісні, вірші, гумористичні сценки, танцювальні номери. У залі панував гарний святковий настрій.

         Шановні колеги,  вітаємо  Вас з вашим професійним святом – Днем працівників освіти. Нехай Вам завжди всміхається доля, дарує Вам міцне здоров’я та довголіття, бажаємо здійснення найзаповітніших мрій, а також щоб у ваших родинах завжди панували тепло, радість та затишок. Пам’ятайте, що без Вас цей світ буде набагато гіршим, адже саме освітяни дають надію людству на подальший розвиток!

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій