Огляд–конкурс виховної роботи «Діло майстра величає»

Чернігівський професійний ліцей побуту
Їм вручено чудову посаду,
вище за яку нічого не може бути під цим сонцем.
Вічним законом нехай буде:
вчити і вчитися всьому через приклади,
повчання і застосування на ділі.
Ян Амос Коменський

06 квітня 2017 року цього весняного, сонячного дня,  Чернігівський професійний ліцей побуту вітав учасників регіонального етапу огляду-конкурсу виховної роботи «Діло майстра величає» серед педагогів та учнів професійно-технічних навчальних закладів області.

Бути майстром своєї справи – прокладати шлях у професії, працювати над вдосконаленням власної майстерності.

Майстерність у будь-якій справі – це результат наполегливої праці. Вона приходить з роками і досвідом. У кожного майстра є свій наставник. Той, хто  відкриває таємниці професії. І у педагогів та учнів Чернігівського професійного ліцею побуту, є свій великий майстер, незвичайна, унікальна і дивовижна людина, яка 6 квітня 1973 року почала  свою трудову діяльність в навчальному закладі. Це директор ліцею Тамара Миколаївна Копистко.

І тому на початку конкурсу з вітальними словами до директора звернувся педколектив ліцею:
«Шановна Тамаро Миколаївно! Ви вчитель і майстер для кожного з нас, наш капітан, що веде ліцейний корабель рівним курсом, не дивлячись на шторми і урагани. Завдяки Вам на нашому славному кораблі кожен зайнятий своєю справою, кожен знає, що його цінують і поважають. Хочемо висловити свою щиру вдячність за Ваш талант організатора, професіоналізм і творчий підхід до робочого процесу, який Ви вміло поєднуєте з такими дивовижними людськими чеснотами, як доброта, привітність, мудрість, розсудливість.

Нехай у нас попереду буде менше негараздів, нехай завжди сяє сонце. Бажаємо Вам бадьорості, сили духу, оптимізму і невичерпної енергії.

Сьогоднішній конкурс, виступи талановитих учнів ліцею ми присвячуємо Вам, шановна Тамаро Миколаївно!»

Конкурс проводився з метою підвищення престижності робітничих професій, ролі майстра виробничого навчання, практичного психолога у навчально-виховному процесі, виявлення і підтримки творчих організаторів виховної роботи серед учнівської молоді.

Чернігівський професійний ліцей побуту

У першому конкурсі «Щира праця». Педагогічний колектив разом з учнівською молоддю представили творчі портрети конкурсантів: майстра виробничого навчання Бараковських Наталії Анатоліївни, практичного психолога Казакової Марії Леонідівни та учениці групи 10Ш Грибань Сніжани. У формі літературно – музичного супроводу наших конкурсантів представляли: Кизима Р.М.- керівник фізвиховання,Чучук В.М.-бібліотекар; Сергієнко І.,Рузанова В., Півень О., Мірошниченко Я., Карпенко І. – учні ліцею. Глядачам  номінанти запам’ятались  розумними, веселими, яскравими, які своїм прикладом надихають нас бути наполегливими, працьовитими, вчать дарувати радість і красу людям.

Наступний конкурс «Слава в руках праці». За умовами конкурсу, майстер виробничого навчання і учень-конкурсант спільно творчо продемонстрували прийоми роботи, використовуючи власні інструменти, матеріали, сировину. А це була  незвична, оригінальна модель сукні – трансформера, яку дуже вдало продемонстрували наші конкурсанти на сцені.

Конкурс талантів «Роби те, до чого народжений». Майстер виробничого навчання і учень-конкурсант розкрили свої захоплення, таланти у запальному фламенко.

Останній конкурс «За всяке діло берись вміло». Практичний психолог організував просвітницьку інтерактивну роботу з глядачами у залі з обраної теми. Що таке щастя?

А чи не щастя жити просто так,
А чи не щастя бути поруч з вами.
Моє життя, моя мета проста –
Щоб дійсність поєдналася з думками.
Ловлю я щастя, що тіка на крилах,
Шукаю долі, але не знайду.
Чи я щаслива, може не щаслива,
Блука думками я то там, то тут.
Щасливий той, у кого є родина,
Кого чарує славний дивосвіт.
Хто прославляє ділом Україну
І пам’ятає завжди про свій рід.
Щаслива я, бо в мене б’ється серце,
І що воно ніскільки не скляне.
Щаслива я від того, що відверта,
і сонце сяє наді мной ясне.
Щаслива я, що вірю в дружбу щиру,
І що належу я сама собі.
Щаслива я, бо вмію дарувати
Кохання, ніжність, серденько своє.
Щаслива я, бо вмію цінувати
Усе, усе, що доля нам дає.

За результатами  підведення  підсумків конкурсу номінанти були нагородженні Грамотами Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Чернігівської області, які  отримали звання Лауреатів цього конкурсу. Вітаємо наших конкурсантів та бажаємо їм подальших перемог. А всім педагогічним працівникам та учням, які взяли участь у підготовці та проведенні конкурсу висловлюємо щиру вдячність. Ми вдячні Вам за те, що не шкодуєте часу та сил й спрямовуєте свій талант на нашу спільну справу!

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій