В ЧПЛП обласна нарада-семінар директорів ПТНЗ області.

Чернігівський професійний ліцей побуту
22 жовтня на базі ліцею відбулася обласна нарада-семінар директорів ПТНЗ області.
Відкрив семінар-нараду начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації Анатолій Андрійович Заліський.
Присутні заслухали виступ Людмили Володимирівна Чубич заступника начальника Управління, начальника планово-економічного відділу про виконання бюджету за 9 місяців поточного року та завдання в частині фінансово-економічної діяльності закладів у IV кварталі.
Начальник відділу ПТО Управління освіти і науки Володимир Тимофійович Глузд доповів про реалізацію завдань ефективної діяльності ПТНЗ в 2014/2015 навчальному році та вирішення поточних питань діяльності навчальних закладів.
Директор НМЦ ПТО в Чернігівській області Віктор Володимирович Гріненко повідомив про запровадження нового Порядку підвищення кваліфікації педкадрів ПТНЗ (наказ МОНУ 30.04.2014 № 535) та внесення змін до Порядку ліцензування ПТНЗ (Постанова КМУ від 5 квітня 2014 р. № 233 ).
Директор Чернігівського професійного ліцею побуту Тамара Миколаївна Копистко представила досвід роботи з формування почуття патріотизму у системі виховної та позаурочної роботи навчального закладу. Завершила свою доповідь презентацією позанавчальної гурткової роботи закладу на тему «З Україною в серці!», де була продемонстрована колекція моделей одягу «Перлина України», виготовлена учнями ліцею під керівництвом майстрів виробничого навчання.
На завершення роботи учасники семінару-наради оглянули матеріально-технічну базу ліцею, яка створена для забезпечення якісної професійної підготовки учнів.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій