Войтенко Інга та Ракуненко Анастасія провели екскурсію виставкою «Блокпост Пам’яті»

Чернігівський професійний ліцей побуту

09 жовтня 2017 р. учні ліцею відвідали виставку «Блокпост Пам’яті», яка проходить у «Обласному молодіжному центрі» у рамках обласної патріотично-виховної програми «Війна, якої немає!».

Учениці Войтенко Інга та Ракуненко Анастасія провели екскурсію виставкою «Блокпост Пам’яті», мета якої збереження пам’яті про загиблих захисників України у війні проти російських окупантів.

На виставці представлені матеріали, що розповідають про події на Сході України, про загиблих українських військових та добровольців.

Експозиція виставки складається з тридцяти вітрин, зібраних із ящиків з-під боєприпасів, в яких представлені речі загиблих українських військових, бійців добровольчих батальйонів, Національної Гвардії України, підрозділів МВС та СБУ.

Вітрини заповнені артефактами та предметами, зібраними на полі бою поряд із тілами загиблих українських військових, у ході місії «Евакуація 200» Міністерства оборони України, яка розпочалася 1 вересня 2014 року та триває досі.

Кишенькові іконки, натільні хрестики, уривки документів, шеврони та інші особисті речі представлені в експозиції, на внутрішній поверхні кришки кожної з вітрин розміщені фотографії з місць, де ці речі були зібрані – курган Савур-Могила, Іловайськ, Дебальцеве.

Окрім того, на виставці представлені персональні вітрини загиблих в «неоголошеній війні» добровольців, бійців збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ та Національної гвардії України. На внутрішній поверхні кришки такого ящика – фотографія бійця, під склом – особисті речі, передані сім’ями загиблих.

Виставка вразила усіх присутніх. Після заходу учні провели флешмоб «За мир, за спокій, за добро».

 

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій