Навчально-практичний центр

В 2008 році на базі Чернігівського професійного ліцею побуту був відкритий Навчально- практичний  центр перукарського мистецтва та декоративної косметики. НПЦ  забезпечує впровадження в навчальний процес професійно-технічних навчальних закладів області сучасних технологій перукарських послуг, здійснює підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації учнів, незайнятих слухачів, робітників сфери послуг та інженерно-педагогічних працівників професійно-технічних навчальних закладів, фізичних осіб за новітніми технологіями із застосуванням сучасних матеріалів ,обладнання та інструментів.

Пріоритетним напрямом у системі професійної освіти стає всебічне вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників НПЦ , пошук та впровадження нових форм і методів навчання, поліпшення якості всіх його елементів та максимальне розкриття потенціалу кожного учня.

Чернігівський професійний ліцей побуту

Важливу роль у підготовці та вихованні кваліфікованого працівника відіграє рівень кваліфікації і майстерності самого педагога, його вміння довести свої знання та навички до кожного учня, володіти різноманітністю та гнучкістю методів навчання.
Інноваційна діяльність майбутніх фахівців перукарського мистецтва розглядається нами як процес, пов’язаний зі впровадженням педагогічних технологій, направлених на розвиток особистості та професійних здібностей.

Особливістю сучасної системи освіти є співіснування двох стратегій організації навчання – традиційної та інноваційної.

Підготовка кваліфікованих робітників зосереджується на організації  професійно-практичної підготовки. Професійно-практична підготовка в НПЦ складається з виробничого навчання, виробничої практики, і проводиться у навчально-виробничих майстернях, та на робочих місцях підприємств.

На протязі всіх років існування НПЦ майстри виробничого навчання центру мали можливість показати свій професійний рівень на різноманітних конкурсах фахової майстерності.

Участь у конкурсах спонукає майстрів виробничого навчання  до вдосконалення професійної майстерності, застосування нових сучасних технологій, обміну педагогічним та професійним досвідом  з кращими фахівцівцями. Від таланту майстрів виробничого навчання залежить майбутнє професійне зростання їх  учнів. В начально-практичному центрі створеніналежніумови для проведенняуроківвиробничогонавчання, відпрацювання   усіх  тем  навчальної   програми, так як навчальний заклад спрямований на практичнупідготовкукваліфікованихробітників. При проведенні навчання використовується сучасне обладнання, матеріали , новітні технології надання перукарських послуг,аджеперукар нового покоління – цевисокаерудиція, професійнаетика, володіннясучасними методами роботи.

Випускник з таким рівнем професійної компетентності буде конкурентоспроможним та мобільним на ринку праці, займати активну соціальну позицію.

Для вдосконалення досвіду майстрів та учнів на базінавчально-практичного центру  проводятьсямайстер-класи, курси підвищення кваліфікації, авторські  семінари  з перукарської  майстерності.

Чернігівський професійний ліцей побуту

На базі  НПЦ ви можете здобути такі професії:

-перукар (перукар-модельєр)-термін навчання 3 місяці.
-манікюрник  – термін навчання 10 днів.
-педикюрник – термін навчання 10 днів.
-візажіст – термін навчання 10 днів.

Проводяться курси за програмами: 

1.«Класичний манікюр»
2.»Чоловічий манікюр»
3.«Європейський манікюр»
4. «SPAманікюр»
5.«Манікюр делюкс»
6.«Гелеве нарощування нігтів»
7. «Нарощування нігтів на ногах»
8 «Дитячий манікюр»
9. «Нарощування волосся»
10 «Апаратний педикюр
11 «Нарощування вій»
12 «Основи макіяжу»

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal