«Разом до успіху»

Чернігівський професійний ліцей побуту
02 вересня  2017 року у Чернігові відбувся надзвичайно масштабний та видовищний фестиваль до Дня підприємця «Разом до успіху».

До  цього свята долучилася профтехосвіта. Професійно – технічна освіта тісно пов’язана з економікою, ринком праці, яка здійснює підготовку робітничих кадрів, у тому числі для малого та середнього бізнесу.  Вона помітно оновлюється, трансформується. Більш 50 учнів та педколективу Чернігівського професійного ліцею побуту взяли участь у  проведенні бізнес-фестивалі. На головній площі Чернігова учасники фесту склали бізнес-карту області і святковою кавалькадою на чолі з своїм міфологічним покровителем Гермесом рушили до основного місця подій у міський центральний парк  культури та відпочинку. Під час святкової ходи учнів разом зі своїми наставниками пропагували робітничі професії швейної, перукарської, флористичної галузей, виголошуючи гасла: «Ліцей побуту 13 все для вас організує – одягне, прикрасить, радість подарує», «Ліцей побуту 13 – кращий заклад профосвіти. Всі ідіть до нас учитись», «Ліцей побуту 13 – найкращий у світі. Знають про це дорослі і діти», «Ліцей побуту 13 – найкращий в країні. Вчаться тут чарівниці й майстрині».

У Центральному парку та відпочинку Чернігівський професійний ліцей побуту мав локацію, де презентував свою діяльність через виставку, майстер-класи з плетіння кіс, візажу та виготовлення флористичної композиції, а також демонстрацю власних моделей одягу на головній сцені парку.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій