“Кришталевий янгол”

Чернігівський професійний ліцей побуту
23 квітня 2018 р. в м. Київі проходив ХVI Міжнародний  Фестиваль перукарського мистецтва, моди і дизайну «Кришталевий Янгол». Воскресенська Тетяна, учениця гр.08-Перукар-манікюрник Чернігівського професійного ліцею побуту,  спробувати свої сили на VII Всеукраїнському Чемпіонаті з колористики  «ECTEL COLOR».

В рамках Чемпіонату було три номінації:

– Креативне фарбування волосся;
– Комерційне фарбування волосся;
– Весільне фарбування волосся.

Учасниця від нашого ліцею виконувала роботу в номінації «Комерційне фарбування волосся », моделлю була учениця групи 11ПВ-16 Костіна Валерія. Готові образи були продемонстровані на сцені Фестивалю за робочими місцями з дзеркалами.

Тетяна отримала СПЕЦІАЛЬНУ НАГОРОДУ за професійну роботу представлену на VII Всеукраїнський Чемпіонат з колористики  «ECTEL COLOR». Безперечно, подібні змагання дають потужний поштовх до самоорганізації та  самореалізації, по-справжньому випробовують силу духу майстра та неодмінно надихають на подальший рух. Знання та  навички, отриманні на фестивалі дають потужний досвід при втілюванні у життя сміливих ідей. Тож бажаємо Тетяні не зупинятись на досягнутому, підвищувати свою фаховою майстерність, популяризувати свої здобутки та досвід.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій