Міжнародної акції «16 днів проти ґендерного насильства»

Чернігівський професійний ліцей побуту
З метою подолання проблеми насильства в суспільстві,  сім’ї та учнівському середовищі, формування правової свідомості підростаючого покоління з 25 листопада по 10 грудня учні Чернігівського професійного ліцею побуту долучаються до Міжнародної акції «16 днів проти ґендерного насильства».

Однією з нагальних ґендерних проблем є ґендерне насильство, визнане світовою громадськістю однією з найпоширеніших форм порушення прав людини. Без подолання цього ганебного явища неможливо створити умови для самовираження людини, розвитку демократії, реалізації принципів рівних прав, свобод і можливостей кожної особистості. Долучитись до проведення кампанії може: кожна особа, своїми власними діями: розповісти, підтримати, порадити; звернути увагу та почати говорити в голос про побиття, психологічне, фізичне насильство, про зґвалтування та про приниження жінок і дівчат, чоловіків і хлопців на роботі, в родині, середдрузівчиколег.

В ці дні в Чернігівському професійному ліцеї побутувідбулися цікаві заняття та тренінги по формуванню гендерної культури та нетерпимого ставлення до будь-яких форм насильства, у тому числі в сім’ї. Учні ознайомились з поняттями «стать», «гендер», «гендерний стереотип», «гендерне равенство», розширили свої уявлення про вплив гендерних стереотипів на життя людини, побачили, яку роль вони грають у стосунках в родині.
Чернігівський професійний ліцей побуту

Практичним психологом були проведені заняття «Ми проти насильства» з ТУ групами І курсу

Мета заходів: сформувати власну позицію щодо явища «гендерного насильства» у суспільстві.Завдання які ставили перед собою на занятті: ознайомити учасників заняття з актуальністю проблеми гендерного насильства у суспільстві; сформувати почуття відповідальності за себе та інших у розв’язанні проблеми насильства.
Чернігівський професійний ліцей побуту

Практичний психолог провела заняття з учнями І курсу, групи після 9 класів на тему «Ми за мир в родині».Мета заходів: формувати моральну культуру дітей; сприяти розвитку комунікативних умінь, доброти та взаєморозуміння в сім’ях учнів. Головний лозунг всієї роботи учнів: «Від миру в домі до миру в усьому світі!».

Чернігівський професійний ліцей побуту

07.12.15, 09.12.15 та 11.12.15 У рамках «16 днів проти гендерного насильства» з групою ІІ курсу 01Ш-14, групою ІІІ курсу 03Ш-14та групою І курсу 06 ПМ- 15 були проведені тренінги«Ролі жінки у формуванні сучасної сім`ї». Учні груп підвищили рівень знань з сімейного виховання метою тренінгів було підвищити  відповідальність перед сімейним життям; виховання моральних якостей, необхідних сучасним жінкам.

Чернігівський професійний ліцей побуту

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій