«Відвойована весна»

Чернігівський професійний ліцей побуту

7 травня 2015 року в актовій залі Чернігівського професійного ліцею побуту відбувся літературно-музичний концерт  з нагоди відзначення Дня пам’яті, примирення та 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а в фойє ліцею учні могли ознайомиться з новим випуском  інформаційного бюлетеня «Вісник ліцею» присвяченого до Дня Перемоги та пам’ятного знаку «Мак  пам’яті».

На свято були запрошені ветерани війни та учасники бойових дій: Ісаєнко Володимир Филипович та Панайоті Олександр Федорович, які поділились з учнівською молоддю своїми спогадами про пережиті дні війни, участь у боях за визволення нашої Батьківщини.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто ціною власного життя здобував перемогу для рідної країни.

Ведучі свята – Ліманова Ірина та Закорська Валерія – зачитували історичні факти жахливої війни, знайомили з героїчним минулим нашого краю. Слова ведучих доповнювали: відеоролики та презентації про історичні події в роки Другої світової війни, задушевні пісні та вірші про війну у виконанні: Руденок Олени, Юдицької Альони, Тихої Марії, Ворох Ірини.

За допомогою відеоролика ведучі акцентували увагу присутніх на пам’ятному знаку «Мак  пам’яті». Групою  флористів були виготовлені маки власноруч, які були подаровані ветеранам, педколективу та розповсюдженні серед учнів нашого ліцею.

Хто не пам’ятає минулого, той не має майбутнього. Допоки ми пам’ятаємо героїв і бережемо пам’ять про їхні подвиги в серцях, вони залишаються поряд з нами. Герої не вмирають!

9 травня 2015 року учнівський та трудовий колективи ліцею здійснив покладання Гірлянди до пам’ятника радянським громадянам, закатованим німецько-фашистськими загарбниками в 1941-1943 роках у Малєєвому яру.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій