Святковий концерт до 8 березня

Чернігівський професійний ліцей побуту
Хто така жінка? Це – загадка, яку постійно намагаються відгадати поети, художники, скульптори та інші митці. Але все марно, бо  жінка – це вічна таємниця! Силу жіночої краси важко переоцінити:  жінки надихають чоловіків здійснювати сміливі вчинки, зігрівають своїм теплом дитячі серця, створюють затишок у домівках та впевнено досягають поставлених цілей у суспільстві. Для когось жінка мати, для когось менша сестра, улюблена донька чи гарна подруга – і на цьому такі важливі титули  не закінчуються. Адже , жінки, – надихають світ бути кращим.

Настали перші весняні дні, а разом із ними наблизилось прекрасне свято Жінок. З року в рік кожної ранньої весни до нас приходить найпрекрасніше свято що символізує мить, коли прокидається природа – день 8 Березня.

О цій порі розквітає весна, і в наших серцях прокидаються найтепліші почуття любові та ніжності. До цього прекрасного свята у Чернігівському професійному ліцеї побуту був проведений святковий концерт. Чудовими музичними номерами глядачів вітали керівникі гуртків разом зі своїми вихованцями.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій