Подорож у 80 ті роки від  Чернігівського професійного ліцею побуту

Чернігівський професійний ліцей побуту
Мода – річ циклічна, і нікого вже не дивують на подіумах і обкладинках журналів фасони і моделі суконь, спідниць таких як у минулому столітті. Так і мода 80-х рр. стає сьогодні дуже популярною. І хоча фахівці стверджують, що цей час був провальним, з точки зору стилю, ми пам’ятаємо, який одяг тоді носили, і з подивом зустрічаємо акценти 80-х в сучасних речах.

Вісімдесяті роки минулого століття – це одна з найскладніших і загадкових сторінок сучасної моди. Підкреслена яскравість, відвертість, сексуальність, революційність в одязі і макіяжі створювали образ «фатальної», агресивної жінки, яка кидає виклик всьому світу.

13- 14 травня 2017 року в нашому місті в межах заходів туристичного сезону відбувся ретро фестиваль, учасниками якого стали учні Чернігівського професійного ліцею побуту. Наші дівчата продемонстрували показ моделей одягу, зачісок і макіяжу 80 – х років.

Чернігівський професійний ліцей побуту
Згадуючи цей час, ми бачимо перед собою пишні об’ємні зачіски, високі начісування, ірокези. Макіяж 80-х був не менш агресивний, ніж зачіски. В цей час серед дівчат були популярні так звані «лисячі очі» з використанням темних тіней, нанесених жирними штрихами. Занадто яскраві рум’яна на щоках і солідний обсяг туші на віях – все це викликало бурхливе захоплення у оточуючих. Мода 80-х демонструвала собою переплетіння ретро-образів, переосмислених дизайнерами, а також вуличних стилів, народжених молодіжними субкультурами, танцювальними та музичними напрямками  і «бумом» спорту.

Одже, якщо ви хочете бути модними, креативними, неповторними вас запрошує на навчання Чернігівський професійний ліцей побуту № 13, який знаходиться за адресою м. Чернігів, вул.. Ушинського,10 район КСК. В цьому навчальному закладі ви зможете опанувати професії швачка, кравець, закрійник, перукар, модельєр, візажист, манікюрник, флорист.

 

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій