55-річний ювілей Чернігівського професійногой ліцею побуту

Чернігівський професійний ліцей побуту

19 жовтня 2017 року відзначив свій 55-річний ювілей Чернігівський професійний ліцей побуту.

Сьогодні Чернігівський професійний ліцей побуту – це один з найпотужніших професійно-технічних навчальних закладів Чернігівщини, поважний за віком, відомий своїми випускниками, власною історією та традиціями.За роки існування навчального закладу підготовлено понад 25 тисяч кваліфікованих робітників: швачок, кравців, закрійників, перукарів, манікюрників, візажистів, флористів.

До цієї знаменної дати навчальний заклад йшов довгою дорогою наполегливої праці багатьох поколінь досвідчених, творчих, талановитих педагогів. Це був нелегкий шлях утвердження своїх принципів, пошуків, звершень, зростання та примноження здобутківу справі навчання та виховання молоді, розбудови майбутнього нашої країни.

Колектив ліцею зі святом привітали начальник Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації М.А.Конопацький, заступник голови Чернігівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки УкраїниН.В.Дудка.

Працівники ліцеюза багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток професійної освіти та з нагоди 55-ї річниці від дня заснування навчального закладубули нагородженіграмотами та подяками Чернігівської обласної державної адміністрації, Чернігівської обласної ради, Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації, Чернігівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Чернігівський професійний ліцей побуту

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директора ліцею Копистко Т.М., яка сказала, що заклад має славетну історію, гарні традиції, які передаються з покоління в покоління викладачів та учнів, та побажала творчої енергії, оптимізму, які збагачують невичерпну криницю духовності молоді, сприяють процвітанню та зростанню могутності нашої держави.

Варто зазначити, що саме під мудрим керівництвом директора Тамари Миколаївни Копистко ліцей сьогодні є флагманом професійної освіти області, лідером з підготовки висококваліфікованих кадрів. Навчальний процес невпинно удосконалюється, модернізується i відповідає сучасним вимогам освітнього простору та виробничим технологіям. Високий авторитет ліцею ґрунтується на колективній творчій та ініціативній праці педагогічного колективу, усіх співробітників, на баченні керівника перспектив розвитку, умінні ставити цілі та забезпечувати їх досягнення.

Присутні згадали історію навчального закладу, діяльність якого розпочалася 1962 року зі школи ФЗН при Чернігівському КСК. З 1974 року школа ФЗН реорганізувалась у професійно-технічне училище, МПТУ №20, СПТУ №13, а з 2003 року – Чернігівський професійний ліцей побуту.

Минули роки, змінилася назва навчального закладу. Але незмінним залишається дух творчості та бажання віддавати свої знання і майстерність учням. Творчий потенціал педагогічного колективу, матеріально-технічна база, співпраця з підприємствами, колегами-партнерами дають змогу здійснювати якісну підготовку кваліфікованих робітників, сприяти гармонійному розвитку учнів.

55 років – поважна дата. Для колективу Чернігівського професійного ліцею побуту – це тільки початок, час злету, досягнень і поступу в майбутнє. Тож нехай і надалі б’ють  джерела наснаги і творчості у стінах навчального закладу, нехай тут завжди панують доброзичливість і душевне тепло, як півстоліття тому.

Поділитися в соц. мережах

Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Ви можете залишити комментарі, чи гіперпосилання на Ваш сайт.

Залишити коментарій